Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Аниме-КПИ: кофе без кофеина на безлактозном молоке.

Автор Тема: «Живые» ролевые игры  (Прочитано 14161 раз)

587

• * 23 *
  • Оффлайн Оффлайн
  • All your base are belong to us
    • Иконка твиттора
    • Просмотр профиля
    • Triskaidekaphilia
«Живые» ролевые игры
« : 11 Июня 2008, 03:47:25 »

Ну що ж, жаль, що окрім мене тут, по ходу, польовими рольовими іграми ніхто не цікавиться... Як на мене дуже цікаве і креативне заняття. До того ж зовсім не таке складне, як декому здається.
Неужели так мало интересующихся «полёвками» или «камерками»? Может всё же кто-то ещё из форумчан, кроме Сильмара, их посещает? Как насчёт куда-то относительно большой компанией выбраться?

На всякий случай даю ссылку на календарь ролевых игр по Украине на этот год: http://av-rpg.narod.ru/2008/
    nw: Aggretsuko, JoJo's Bizarre Adventure S01, Overlord S03
  • nr: Naruto (canon), Time Braid.
  • ng: Castle Wars, Bastion Siege, Pokemon Go, Borderlands 2, WoD: MtA, Go/Baduk
Не согласен — возражай.
Возражаешь — предлагай.
Предлагаешь — делай!

Path

• Старожил
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
«Живые» ролевые игры
« Ответ #1 : 11 Июня 2008, 13:48:53 »

Неужели так мало интересующихся «полёвками» или «камерками»?

Я особисто просто не розуміюсь. Як в ідеології (в чому прикол?) так і в умовах, вимогах і т.п.
R.S.

Amras

• [Anime-KPI]
  • Оффлайн Оффлайн
  • Imagine there's no Heaven
    • Просмотр профиля
«Живые» ролевые игры
« Ответ #2 : 11 Июня 2008, 15:08:53 »

Ну що ж, жаль, що окрім мене тут, по ходу, польовими рольовими іграми ніхто не цікавиться..

Интересуется, но пассивно. А чтоб заниматься, - нуигонафег. Здесь железная печень надо.
« Последнее редактирование: 11 Июня 2008, 15:42:13 от Amras »
Whose line is it anyway?

Rand

• Старожил
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
«Живые» ролевые игры
« Ответ #3 : 11 Июня 2008, 15:35:44 »

Здесь железная печень надо.
Печень железная всегда надо, а в остальном согласен.

Tlia

• Тюша
  • [Anime-KPI]
  • Оффлайн Оффлайн
  • танцующая в темноте (ц)
    • Мой статус
    • Просмотр профиля
«Живые» ролевые игры
« Ответ #4 : 11 Июня 2008, 18:37:32 »

а я вообще не знаю, что это такое =(
Спать/Тюша - мой новый старый ОТП
FAAAAAAAABULOUS~

Ur-Quan

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • Disobedience will be punished.
    • Просмотр профиля
    • Inverted Inverter's grimternet necropage
«Живые» ролевые игры
« Ответ #5 : 11 Июня 2008, 19:54:08 »

Цитата
а я вообще не знаю, что это такое
Это когда собирается толпа гиков, шьёт себе плащи из занавесок, делает мечи из дерева и тексталита, собирается на открытой местности, делится на дивных эльфов и подлых орков, и несколько дней подряд занимается побоищами, отыгрышем, пьянством, развратом, побоищами, развратом, пьянством, побоищами, отыгрышем, пьянством, пьянством... В 13-15 лет очень хотел встрять в эту тусовку, но как-то не сложилось. А сейчас меня в плане непосредственного участия интересуют только настолки.
Oh evil Satan!
Oscillate my metallic
Sonatas live! Ho!

Antonz

• * Отцы-основатели *
  • Оффлайн Оффлайн
  • Seen Anonymous?
    • Просмотр профиля
«Живые» ролевые игры
« Ответ #6 : 11 Июня 2008, 20:03:25 »

Неужели так мало интересующихся «полёвками» или «камерками»?
А тебе и туда не терпится влезть? Ну что за жадность.  ;D

Мне уж точно поздно таким начинать заниматься. Да и как-то не хочется, наслыхан рассказами tigrafamily, которые таким баловались в куда более юном возрасте. Что это всё больше и больше литрбол.

Как насчёт куда-то относительно большой компанией выбраться?
Типа припрётся толпа левых нубов на чужую сходку? Я вот думаю - нас фейково на кол посадят или по-настоящему?  ::)
"Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room."

UR-Sloth

• Няшко
  • Всадники Апокалипсиса
  • Оффлайн Оффлайн
  • FAMINE
    • Просмотр профиля
    • Спамосцылка
«Живые» ролевые игры
« Ответ #7 : 11 Июня 2008, 20:55:40 »

Как насчёт куда-то относительно большой компанией выбраться?
Типа припрётся толпа левых нубов на чужую сходку? Я вот думаю - нас фейково на кол посадят или по-настоящему?  ::)

ну смотря к кому попадем, если к оркам - то отымеют и схарчат, а к эльфам - то отимеют и будут в роли мишеней использовать.

John Smith

• Shirumaru
  • Постоялец
  • Оффлайн Оффлайн
  • hmph...
    • Просмотр профиля
«Живые» ролевые игры
« Ответ #8 : 12 Июня 2008, 05:02:56 »

Мда, народ. Читаю і дивуюся в котрий раз. Хоча чого тут дивного - мабуть, тупо очікувати, що людина почне більш розумно відноситись до чогось, чого вона не розуміє тільки через те, що вона сама бере участь у тому, чого не розуміють інші.
  Поясню: та маячня, що написана вище практично один в один повторює те, що скаже середньостатична людина про те, чому вона не дивиться аніме чи не бере участь в анімешних сходках. З невеликими варіаціями.

Я, наприклад, знаю декотрих анімешників чиї сходки теж закінчуються банальним бухаловом, але ж я на такі сходки і не ходжу. Те ж саме і на рольових іграх. Їх проводиться абсолютно неміряна кількість і вони мають абсолютно різноманітну направленість.
  Є файтерські ігри, куди їздять виключно в стальних доспіхах і з стальними мечами - там відігруються в основному битви і без серйозної підготовки і обмундирування там робити нічого, є реконструкторські - там головне точна відповідність костюму епохи - ельфи в драних занавісках відправляються додому з півпинка, є страйкбольні ігри - там відіграються в основному цілком реалістичні сюжети, але буває і постапокаліптика і фантастика, ну і основний пласт - це, звісно фентезі (доречі, по Толкієну зараз якраз грають дуже небагато - приїлося народу).

Але і ці іграшки бувають дуже різні - більше економічні, більше політичні, більш файтерські, по заданому сюжету і т.д. і т.п. Крім того, як і в будь-якій галузі (в тих же настолках чи, скажімо, аніме-паті), бувають ігри хороші і погані. Тут ще і від Майстрів багато залежить.

Із тих ігр, на котрі їздив я, всі були хороші (я дуже прискіпливо вибираю ігри, на котрі їду) і на жодній з них не було масових попойок, "валилова" і "ельфів в занавісках". Декотрі Майстри, наприклад, взагалі пишуть в правилах жорсткий сухий закон (за невиконання - нафік з полігона), декотрі навпаки закривають очі на цю тему, але в чималій масі ігр дотримуються "золотої середини" - ввечорі, у себе в таборі потроху винця можна випити, але "пєрєусєрдствовавшиє" відправляються в "мертвятник" допоки не протверезіють. На грі по Японії у нас подібних інцидентів не було.

Другий міф - це те, що рольові ігри "в живу" обов'язково включають в себе мочилово на дерев'яній зброї. Насправді, це не так. На файтерські ігри народ їде спеціально, щоб повоювати і до того готується. Там можуть використовуватися не тільки дерев'яні, але й дюралеві чи навіть стальні мечі та інша зброя. Але таких ігор - процентів 20, якщо не менше. З іншого боку, є ігри на котрих зброя і збройні конфлікти взагалі відсутні.
  Наприклад, весною ми грали "політичну" гру по Французькій Революції і вся моя зброя на тій грі складалася з імітації пістолета тих часів, з котрого я збирався застрелитися, якби мене арештували. Стріляти з нього мені так і не довелося - все вирішили політичні інтриги і підстави.
  На грі по Японії мені довелося оголити меч всього один раз і то на дуелі - там наш клан теж більше покладався на політичні інтриги, ніж на зброю.

Третій міф - від Антонза. :) Слова про те що вже пізно займатися рольовими іграми смішно чути від людини, що дивиться "дитячі" мультики. Рольові ігри (особливо історичні) - дуже серйозна справа, котрою займаються часто дуже солідні люди. На Японкі у нас більшості народу було за 20, але і людей за 30 теж вистачало. Наприклад, самурай нашого клану - Масамун-сан (в аттачі) цілком серйозний собі мужик, котрий уже не вперше бере участь (і ставить) рольові ігри. Його знанням про Японію, етикет, бусідо і т.п. можуть позаздрити декотрі історики.

Коротко про полігонні (польові) рольові ігри:
  це ігри на зразок настольних чи комп'ютерних де замість того, щоб опосередковано управляти діями вашого персонажа, ви безпосередньо відігруєте його дії. Тобто ходите, говорите (і навіть намагаєтеся думати :)) як він. Сюжет гри розробляється наперед Майстрами гри, які також розробляють Правила і вирішують конфліктні ситуації, але гравці можуть змінити його як завгодно своїми діями, тобто саме ви вирішуєте як піде історія з моменту початку гри. Особливо цікаво грати по реальним історичним подіям, чи відомим книжкам\фільмам\аніме. У вас реально є шанс побути "в шкурі" улюбленого персонажа і повпливати на його долю, спробувавши змінити події, котрі відбулися "неправильно" на вашу думку. Хороша гра чимось схожа на спектакль, в якому немає наперед відомого сюжету.

Це найкращий існуючий насьогодні спосіб пожити іншим життям в іншому (цікавому для вас) світі. На порядок реалістичніше всіх існуючих комп'ютерних ігор та іншої медіа-продукції (до винайдення чогось на зразок Матриці :D).

Фентезі - це тільки один із безлічі інших варіантів, так само як в аніме - фентезі тільки один із безлічі жанрів: ігри ставляться по багатьом популярним книгам (були і по Желязни, і по "Сталкеру", і по "Нарнії", і по "Амберу", і по "Відьмаку", і по Перумову, навіть по Астрід Ліндгрен чи персонажам народних казок), фільмам ("Дюна", "Пірати Карибського Моря", "Зоряні Війни", вестерни і т.д. і т.п.), комп'ютерним іграм (Фоллаут, Воркрафт, Baldur's Gate і т.д., і т.п.), історичним періодам та державам (Русь, Японія, Китай, Америка, Французька Республіка, Германська Імперія, і т.д. і т.п.), також багато авторських ігр по оригінальним світам і сюжетам.

PS Не варто судити про всі рольові ігри по думці якого-небудь "Васі Пупкіна, котрого я знаю" чи по масовому ширпотребі. Є достобіса хороших ігр, просто їх треба уміти вибирати. По-моєму, це має бути очевидно, так як те саме стосується і аніме.

PPS На фотці, Масамун-сан вєщає: "рольові ігри це не тільки цєнний мєх, но і трі-чєтирє кілограма сброшєнного с ягодіц анімєшніка жіра..."  ;D
« Последнее редактирование: 12 Июня 2008, 05:30:58 от John Smith »
Bankai! Daiguren Hyōrinmaru!

Amras

• [Anime-KPI]
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
«Живые» ролевые игры
« Ответ #9 : 12 Июня 2008, 10:01:13 »

Я расшифрую то шо сказал Смит. Так шоб было понятно.
1. Есть "толкинизм". Это в масштабах Украины тысячи команд, сотни клубов, кузницы, магазины и даже какая-то полумифическая госструктура типа, - "министерство исторического фехтования". А кроме того это турниры несколько раз в год, огромные полевки по тысяче+ человек, мастера - профессиональные медиевисты-алкоголики, "историческая достоверность", доспехи, мечи, топоры (метал, дюраль и тд.), крепости, осады, а после 7-8 вечера костры, песни под гитару (скрипку, гармошку, барабаны) и огромное количество алкоголя...
Короче нифигасебе развитая инфраструктура идиотизма.
Из этой среды выходит, кстати, много зачетных менестрельников. Самые удачливые, как например Хелависа, успевают правда откреститься.  ;D
2. Есть "хипарство". Явление довольно редкое и нелюбимое серьезно занимающимися ролевиками.
Эти люди не собирают больших массовок, не пьют, не курят, не доспешатся, не дерутся, не поют, не портят лес. Что они делают, - знают только они сами, потому что никому другому это и не интересно.
Whose line is it anyway?

Antonz

• * Отцы-основатели *
  • Оффлайн Оффлайн
  • Seen Anonymous?
    • Просмотр профиля
«Живые» ролевые игры
« Ответ #10 : 12 Июня 2008, 11:03:42 »

Третій міф - від Антонза. :) Слова про те що вже пізно займатися рольовими іграми смішно чути від людини, що дивиться "дитячі" мультики. Рольові ігри (особливо історичні) - дуже серйозна справа, котрою займаються часто дуже солідні люди. На Японкі у нас більшості народу було за 20, але і людей за 30 теж вистачало. Наприклад, самурай нашого клану - Масамун-сан (в аттачі) цілком серйозний собі мужик, котрий уже не вперше бере участь (і ставить) рольові ігри.
Oh, c'mon - ты правда сейчас ты начнёшь меня убеждать, что мол нет, я неправильно что-то чувствую и мне непременно стоит бросить всё и попробовать? А нафига собственно, если я не вижу себя играющим в такие игры? Я может вообще одиночка (даже в тех немногих ММОRPG, в которые я играл), публики стесняюсь и актёрскими талантами не обладаю... Если я не хочу на это тратить своё время, а увлекаться таким "вполсилы" - тем более.

По поводу возрастов и солидности людей: а они случаем этим уже не десять лет занимаются или того более, по инерции? Мне вот интересно, сколько начало именно в зрелом возрасте. Конечно ты таких редких фруктов найдёшь, но это будут люди, которые в силу каких-то обстоятельств чего-то вдруг повернулись на этом (может на почве личных или карьерных проблем?). Так что если вздумаешь и дальше меня переубеждать - запасись доской-сороковкой. Только не убей меня и не сделай идиотом.  O0

Аниме я тоже смотрю во многом потому, что начинал его лет семь тому смотреть, и делал нехилый перерыв на год, когда мне было вообще на него наплевать. Впрочем, аниме ещё и подходит к моей гиковой натуре.  :-X

Це найкращий існуючий насьогодні спосіб пожити іншим життям в іншому (цікавому для вас) світі. На порядок реалістичніше всіх існуючих комп'ютерних ігор та іншої медіа-продукції.
Ну-ну... реалистичность понятие относительное. Для тебя одно реалистичное, для меня - другое.

Не варто судити про всі рольові ігри по думці якого-небудь "Васі Пупкіна, котрого я знаю"
Если эти Васи Пупкины - семейная пара, которую я давно знаю, и мнению их привык доверять, если они бросили это занятие после двадцати лет (отыграв лет пять, не меньше) - то почему бы и нет?
"Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room."

Zuzuzu

• Пользователь
  • **
  • Оффлайн Оффлайн
  • Маньяк-теоретик
    • Просмотр профиля
    • ЖЖ
«Живые» ролевые игры
« Ответ #11 : 13 Июня 2008, 04:32:49 »

Наткнулся на замечательную картинку в тему, см. аттач.

Она как бы поясняет, почему в народе такое отношение к полёвщикам и косплейщикам.
Legally, it's questionable. Morally, it's disgusting. Personally, I like it.

John Smith

• Shirumaru
  • Постоялец
  • Оффлайн Оффлайн
  • hmph...
    • Просмотр профиля
«Живые» ролевые игры
« Ответ #12 : 14 Июня 2008, 01:40:46 »

Цитата
Я висловлююсь достатньо зрозуміло, щоб мої слова не потрібно було розшифровувати, так що лісом, дорогий Амрас, лісом. Крім того, ти висловив свою абсолютно ідіотську суб'єктивну :evil: думку, котра до моїх слів відношення не має.

Цитата
1. Есть "толкинизм". Это в масштабах Украины тысячи команд, сотни клубов, кузницы, магазины и даже какая-то полумифическая госструктура типа, - "министерство исторического фехтования". А кроме того это турниры несколько раз в год, огромные полевки по тысяче+ человек, мастера - профессиональные медиевисты-алкоголики, "историческая достоверность", доспехи, мечи, топоры (метал, дюраль и тд.), крепости, осады, а после 7-8 вечера костры, песни под гитару (скрипку, гармошку, барабаны) и огромное количество алкоголя...
Короче нифигасебе развитая инфраструктура идиотизма.
Знову ти звалюєш все в одну купу. Справді тисячі команд, справді сотні клубів, але по-перше, серед них половина за те, що їх назвали "толкіністами" поб'ють пику назвавшому (в тому числі і такому розумнику), по-друге, всі ці клуби один від одного дуже відрізняються. Як саме - дивись вище (до прикладу, є реконструктори, котрі реконструюють ту ж Англію вікторіанського періоду чи Францію чи часи революції і грають в основному "політички" - які там в біса топори?

Цитата
2. Есть "хипарство". Явление довольно редкое и нелюбимое серьезно занимающимися ролевиками.
Эти люди не собирают больших массовок, не пьют, не курят, не доспешатся, не дерутся, не поют, не портят лес. Что они делают, - знают только они сами, потому что никому другому это и не интересно.
What's this? Перший раз чую... :\

Цитата
Oh, c'mon - ты правда сейчас ты начнёшь меня убеждать, что мол нет, я неправильно что-то чувствую и мне непременно стоит бросить всё и попробовать? А нафига собственно, если я не вижу себя играющим в такие игры? Я может вообще одиночка (даже в тех немногих ММОRPG, в которые я играл), публики стесняюсь и актёрскими талантами не обладаю... Если я не хочу на это тратить своё время, а увлекаться таким "вполсилы" - тем более.
Та мені пофік, власне - так як і аніме, рольові ігри подобаються не всім (хоча поки не спробуєш - не будеш знати напевне), просто теза про те, що "не той вік" - не вірна (як і в більшості інших занять).

Цитата
По поводу возрастов и солидности людей: а они случаем этим уже не десять лет занимаются или того более, по инерции? Мне вот интересно, сколько начало именно в зрелом возрасте. Конечно ты таких редких фруктов найдёшь, но это будут люди, которые в силу каких-то обстоятельств чего-то вдруг повернулись на этом (может на почве личных или карьерных проблем?). Так что если вздумаешь и дальше меня переубеждать - запасись доской-сороковкой. Только не убей меня и не сделай идиотом.
От робити мені немає чого - шукати Антонзу приклади. ;) Такі люди є, і їх, справді, меншість, в основному через стереотипи в суспільстві (так само як і з аніме). На Заході таких трохи більше. Більше їх і серед реконструкторів. Декотрі з них потім і в нереконструкторські ігри починають грати. Страйкболісти, буває, теж приходять в рольові ігри по "своїй частині". Коротше, всяко буває.

Цитата
Аниме я тоже смотрю во многом потому, что начинал его лет семь тому смотреть, и делал нехилый перерыв на год, когда мне было вообще на него наплевать. Впрочем, аниме ещё и подходит к моей гиковой натуре.
Ну, перерви у всіх бувають - у мене і в півтори роки була перерва, але забивати на аніме зовсім я не збираюсь... як і на рольові ігри... :)

Цитата
Если эти Васи Пупкины - семейная пара, которую я давно знаю, и мнению их привык доверять, если они бросили это занятие после двадцати лет (отыграв лет пять, не меньше) - то почему бы и нет?
Ну і? Я думаю, людей котрі кинули дивитись аніме значно більше, однак це не говорить про те, що аніме - отстой. Просто, що у конкретних людей з ним не склалося...

Цитата
Наткнулся на замечательную картинку в тему, см. аттач.
Она как бы поясняет, почему в народе такое отношение к полёвщикам и косплейщикам.
Лісом - відстійного косплею ніяк не менше, ніж відстійного аніме, відстійних фільмів і відстійних книг. Тому що 80% of everything is shit. Мені навіть лінь шукати фотки з достойним косплеєм у відповідь. А відношення у "народа" відстійне до всього, що хоч якось не вписується в його вузьку картинку світу.

Amras

• [Anime-KPI]
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
«Живые» ролевые игры
« Ответ #13 : 14 Июня 2008, 14:27:37 »

Цитата
Я висловлююсь достатньо зрозуміло, щоб мої слова не потрібно було розшифровувати, так що лісом, дорогий Амрас, лісом. Крім того, ти висловив свою абсолютно ідіотську суб'єктивну :evil: думку, котра до моїх слів відношення не має.

Если чесно, я подафигел, когда ты про полевые ролевки написал. Ну никак в моем сознании не укладывалась картина тебя в доспехах. Как не напрягался, не мог избавиться от навязчивой детали, - пушистые ушки поверх шлема.  :o
Вот теперь, слава его Макароннейшести, все стало на свои места. O0

Знову ти звалюєш все в одну купу. Справді тисячі команд, справді сотні клубів, але по-перше, серед них половина за те, що їх назвали "толкіністами" поб'ють пику назвавшому (в тому числі і такому розумнику), 

Смит! Ты общаешься с психами, а не ролевиками. Бросай это дело. Не заставляй меня за тебя волноваться. Неужто хипари такие злые?  :o

по-друге, всі ці клуби один від одного дуже відрізняються. Як саме - дивись вище (до прикладу, є реконструктори, котрі реконструюють ту ж Англію вікторіанського періоду чи Францію чи часи революції і грають в основному "політички" - які там в біса топори?

Шотынесешь  ;D "в основному". Зайди на мордор или на рпг.ру в календарь игр.
А лучше, - заведи себе пару толкинутых друзей (милейшие люди, совсем не такие психованые как эти ваши) и спроси у них сколько файтерок и сколько чистых хиппанок в Украине ежегодно устраивается.
Я имею ввиду нормальные игры, где хотя бы человек 50 в одном месте собирается. А не что-то типа "пятеро хипарей сожгли кота в подвале, - Париж, 18ое марта 1314 года"

Цитата
What's this? Перший раз чую... :\

Так вас в народе называют.
Забавно и показательно, что ты никогда не слышал.

P.S. И ваще. Не надо на меня рычать. Ты должен был заметить, что я всегда на твоей стороне.
« Последнее редактирование: 15 Июня 2008, 17:35:04 от Amras »
Whose line is it anyway?

John Smith

• Shirumaru
  • Постоялец
  • Оффлайн Оффлайн
  • hmph...
    • Просмотр профиля
«Живые» ролевые игры
« Ответ #14 : 15 Июня 2008, 18:01:38 »

Цитата
Если чесно, я подафигел, когда ты про полевые ролевки написал. Ну никак в моем сознании не укладывалась картина тебя в доспехах. Как не напрягался, не мог избавиться от навязчивой детали, - пушистые ушки поверх шлема. Вот теперь, слава его Макароннейшести, все стало на свои места.
Скоріше роги ;), т.я. я в основному їзджу зараз на іграшки присвячені Японії. Хоча на "Подорож туди і назад" по "Хоббіту" теж хочу.

Цитата
Смит! Ты общаешься с психами, а не ролевиками. Бросай это дело. Не заставляй меня за тебя волноваться. Неужто хипари такие злые?
Амрас! Ти [цензура]! :evil: Соррі, але я спілкуюся саме з рольовиками.

Цитата
Шотынесешь  Смеющийся "в основному". Зайди на мордор или на рпг.ру в календарь игр.
А лучше, - заведи себе пару толкинутых друзей (милейшие люди, совсем не такие психованые как эти ваши) и спроси у них сколько файтерок и сколько чистых хиппанок в Украине ежегодно устраивается.
По-моєму, це ти щось не те несеш. Я поняття не маю, що таке "хіппанки", але продовжую стверджувати, що рольових іграшок проводиться не менше, ніж чисто файтерських. А якщо рахувати з камералками, то і більше.

Цитата
Я имею ввиду нормальные игры, где хотя бы человек 50 в одном месте собирается. А не что-то типа "пятеро хипарей сожгли кота в подвале, - Париж, 18ое марта 1314 года"
Ігри менше 50 народу - це зазвичай якраз камералки. На польовки з меншою кількістю народу я не їзджу. З тих трьох на яких я був, всі були не файтерськими. Про кота - це взагалі якийсь лівий чос.

Цитата
Так вас в народе называют.
Забавно и показательно, что ты никогда не слышал.
Кого, "нас"?.. Я особливо не асоціюю себе з якимись угруповуваннями... окромя абстрактного "анімешник"\"косплейщик"\"рольовик". Все життя думав, що "хіппарі" - то товариші з довгим волоссям, котрі слухають бітлз і курять план. Волосся у мене зараз справді довге, але це явище тимчасове, бітлз я слухаю дуже зрідка, а план взагалі не курю.. :\ Амрас, ти впевнений, що ти не винаходиш щось нове?

Цитата
P.S. И ваще. Не надо на меня рычать. Ты должен был заметить, что я всегда на твоей стороне.
:\ No offense, просто ти, виставляєш за аксіому думку, котра за моїм досвідом не справджується. До того ж намагаєшся зачислити мене до якихось "хіппарів"... :\
« Последнее редактирование: 15 Июня 2008, 18:08:26 от John Smith »

Страница сгенерирована за 0.574 секунд. Запросов: 60.