Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Чем отличается вулканец от вулканийца? Тем же, чем и от вулканианца.

Ссылки на связанные события

 • LiTerra Con 2016: 07 Октября 2016 - 09 Октября 2016

Автор Тема: III Міжнародний фестиваль фантастичної літератури і уявних світів LiTerra Con  (Прочитано 855 раз)

0 Пользователей и 1 гость просматривают эту тему.

587

 • * 23 *
 • *****
 • Карма: +2434/-113
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 10908
 • All your base are belong to us
  • Мой статус
  • Иконка твиттора
  • Просмотр профиля
  • Triskaidekaphilia

=*=
III Міжнародний фестиваль фантастичної літератури і уявних світів LiTerra Con пройде у Києві з 7 по 9 жовтня 2016 року.  Цього року фестиваль фантастики приймає майданчик Cultprostir Hub, розташований у Музеї історії Києва (вул. Богдана Хмельницького 7, поряд із виходом м. «Театральна»).

Діалог – тема, що стане центральною у програмі 2016 року. Діалог фантастики і фентезі, різних видів мистецтв, поколінь, часів та історії, культури і субкультур, діалог світоглядів та діалог різними мовами, і не тільки – про все це будемо говорити із нашими учасниками.

На гостей чекає понад 70 годин програми у чотирьох залах. У LiTerra Con 2016 візьмуть участь письменники, перекладачі, видавці, кінематографісти, художники, науковці, поети і цікаві люди з України та інших країн.
У програмі вже задіяні: Володимир Арєнєв, Євгенія Більченко, Сергій Булига (Білорусь), Ян Валетов, Марія Галіна, Дара Корній, Яцек Комуда (Польща), Юрій Макаров, Ярослав Мельник (Литва), Михайло Назаренко, Генрі Лайон Олді. Список постійно оновлюватиметься.

Фестиваль фантастики у 2016 році представляє чотири основні напрямки програми: «Література», «Кіно», «Візуальне мистецтво», «Наука і знання», а також спеціальні міні-проекти, поєднані однією внутрішньою тематикою, які розкривають різні аспекти взаємодії мистецтв. Передбачений і традиційний для фестивалю поетичний вечір у п’ятницю.

Оргкомітет, незважаючи на загальні тенденції фестивального руху, вирішив залишити вартість квитка незмінною порівняно із минулим роком: 100 грн. за 1 день та 200 за абонемент на 3 дні. Продаж електронних квитків на фестиваль фантастики LiTerra Con 2016 розпочнеться у вересні. Звертаємо увагу, що купити квитки на фестиваль можна буде і на місці, але тоді їх вартість буде трохи вищою.

LiTerra Con – це некомерцій проект, тому кошти, окрім операційних витрат, будуть передані волонтерському центру на Фролівській 9/11.

Інформаційний партнер фестивалю: Yakaboo.ua
Організаційна підтримка: ЛО «Зоряна фортеця» і Артистичне агентство «ІмпресСа».
=*=

Офіційний сайт: http://li-terra.kiev.ua/uk/

Події в соц. мережах:
https://vk.com/literracon_2016
https://www.facebook.com/events/280666622302886/

Був минулого (чи позаминулого?) року — було вельми чудово, в цьому році теж хочу відвідати, сподіваюсь, що нічого не завадить.  :yes:
Записан
  nw: One Punch Man S02, Love, Death & Robots, Star Trek: Discovery S02, Adam Ruins Everything S02
 • nr: “The Long War” by Terry Pratchett and Stephen Baxter, Колдовство в Средние века
 • ng: HMM3, Overwatch, Castle Wars, Bastion Siege, Pokemon Go, Go/Baduk
Не согласен — возражай.
Возражаешь — предлагай.
Предлагаешь — делай!
 

Страница сгенерирована за 0.329 секунд. Запросов: 32.