Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Аниме-КПИ — постмодернистский проект, посвящённый постгендерному обществу в постсоветском пространстве.

Автор Тема: Dragon Ball  (Прочитано 2974 раз)

hikimori911

• [Anime-KPI]
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
Dragon Ball
« Ответ #15 : 28 Октября 2013, 13:16:13 »

А "Dragon Ball Kai" ти дивився?
нет, тогда его было всего 17 серий, он был в онгоинге(и вообще насколько знаю, это сокращённая версия Z), я его потом смотреть буду после GT
You cant avoid pain by fencing yourself up.
Sometimes need the help of other people more than anything else.
But you have to let them get close enough to help.
"People Want To Be Needed" by Auranauts
I'm my own worst enemy
But you ain't seen the end of me..
"My own worst enemy" by Dave Seaman

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
Dragon Ball
« Ответ #16 : 28 Октября 2013, 19:31:01 »

Може кому цікаво буде...
Порівнював, яку версію краще обрати для перегляду: http://screenshotcomparison.com/comparison/46732
Перша група використовувала Dragon Box, друга - Funimation. Зверніть увагу, наскільки більш обрізаною є версія від Funanimation,- а більшість груп використовували саме її,- Dragon Box же навіть ніхто не ріпнув до кінця, і майже всі релізи мають вирізані прев'ю. На щастя, знайти Dragon Ball DVD Box не виявилось проблемою, а до другого сезону наче як є повний ріп

Якщо ж говорити про перший з фільмів, то там справа протилежна: Funimation обіцяли свого часу випустити необрізаний варіант: http://screenshotcomparison.com/comparison/46684
Як бачимо, у Funimation справді значно більше картинки згори і знизу, однак кадр усе одно, нехай і на кілька пікселів, але обрізаний зліва і особливо справа
« Последнее редактирование: 28 Октября 2013, 19:46:39 от Сергійко »

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
Dragon Ball
« Ответ #17 : 14 Декабря 2013, 23:08:04 »

Я міг би написати лаконічно, але буду багатослівним.
Spoilers warning!
Сподобалась найперша подорож, також самостійні тренування Гоку. Щодо Ред Ріббон саги, то я все чекав, коли полковник Сілвер з'явиться знову. Я думав, що Сілвер десь у в'язниці, хоча навіть ув'язнення здалось мені надмірним покаранням після першого ж прорахунку з його боку, адже один перл він все-таки знайшов (це тільки пізніше я прочитав, що це було лише в аніме-адаптації). Я чекав, що після того, як Гоку розбереться іще з кількома офіцерами, Командир Ред визнає, що це була не провина Сілвера, а їхня власна недооцінка суперника. І коли Командир Ред із серії в серію абсолютно не розвивався як персонаж, а уперто звалював всю провину на підлеглих, саме тоді я вперше пошкодував про дитячість твору. Вдруге я пошкодував, коли вперше воскрес персонаж - Бора, батько Упи. Я розумію, що твір орієнтований на дітей і нема сенсу вимагати від нього надто багато; я лише описую, що мене розчарувало. Місцями твір надто затягнутий, як із Масл Тавер. Найбільше мене схвилювала сага Піколо Даймао, нехай вона і була злита воскресінням усіх убитих: не було відчуття, що Даймао "грає" роль злого, він був злим, абсолютно, без жодної фальші або удаваності. Із його сином вже не так: практично одразу стало зрозуміло, що він лише носить маску злого, як і, скажімо, Теншінхан спочатку або ж Пілаф. Турніри Тенкаічі не дуже захопили. Я розумію, що автору так простіше організувати N боїв, не вигадуючи складні сюжетні перипетії, але мені цікавіші були подорожі в пошуках перлів або ж тренування. Романтична лінія з одного боку не затягнута, з іншого - відносини Ямучи і Бульми зайшли у глухий кут. Винні обидва: Бульма балувана, але після того, як Ямуча роками вештався невідомо де у своїх "тренуваннях", претензії Улонга про легковажність Бульми щонайменше несправедливі. Пара ж Гоку-Чічі порадувала. Це один с плюсів ДБ: цілісність твору. Гоку пообіцяв одружитись на дівчині і через 100+ епізодів це робить. Мужик. Сподобалась компанія Пілафа: вони такі кумедні. Ланч лапонька, але її роль блондинки дуже скоро стає натягнутою: з одного боку вона злодійка, з іншого - позитивний персонаж і не може робити ніяких злодіянь. Сподобався вульгарний гумор, шкода що більша його частина була на початку і скоро він скотився до банальних чергових нагадувань про те, що Мастер Роші - збочинець.

Може ще щось згадаю, потім допишу. Я люблю редагувати власні повідомлення; це, можна сказати, моя улюблена справа
« Последнее редактирование: 15 Декабря 2013, 01:26:24 от Сергійко »

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
Dragon Ball
« Ответ #18 : 12 Сентября 2014, 05:19:02 »

Spoilers warning!
Не сказати, щоби DBZ якось одразу радикально змінився у порівнянні з DB. Характер серії змінювався поступово. В перших серіях мені сподобалось тренування Гохана. Скажімо, Гохан спочатку бігає від динозавру з тигром. А пізніше вже сам ганається за динозавром і грається з тигром, наче з кішкою. Не передати словами, як я зрадів, коли через кількадесят серій цей тигр, залишений на острові, з'являється знову (так, це міг бути й інший тигр... Але я хочу думати, що той самий). За ці кілька серій Гохан як персонаж розвився більше, аніж за решту серіалу. Приємно було спостерігати, як він із плакси і маминого синочка перетворюється на чоловіка. Говорити про те, що він був замалий для цього, недоречно: все ж таки, він був наполовину Саяджином, найслабших з яких відсилали немовлятами на "слабенькі" планети на кшталт Землі самі знаєте для чого... До того ж, навіть звичайні люди у всесвіті DB мають значно вищі можливості, згадайте Куріліна.
Щодо Чічі, то Чічі - овуляшка, і цим все сказано. Можу зрозуміти, чому Гоку вирішив не повертатись до життя. З часом вона, щоправда, дещо змінилась
Подорожі в часі виявились приємною несподіванкою, причому ще й в багатосвітовій інтерпретації...
Коли мені вже почало здаватись, що серіал втратив у креативності, різноманітності і став сильно затягнутим і прямолінійним, почалась найцікавіша частина серіалу. Пригоди Гоку у потойбіччі приємно урізноманітнили історію, а пригоди Гохана, який підріс, нехай і були зображені дещо грубовато, але були дуже веселими, в дусі першого сезону. На жаль, длилось це недовго, лише до появи Бабіді. Із плюсів DBZ: герої не кидаються в бій з новими злодіями, щойно ті з'являться. До нових боїв поступово підводять, нарощуючи інтерес і інтригу. Скажімо, Радітс спочатку налякає Піколо, схопить Гохана у полон, понянчиться з ним. Веджіта узагалі буде до Землі чор-зна скільки летіти. Спочатку про Команду Гінью згадають, потім вона вилетить, по прильоті ще й шоу влаштує. До Фрізи інтерес підігрівали так довго, що мене вистачило на усі серії бою. Транкс прилетить і попередить про андроїдів, перш ніж ті з'являться. Цел теж не вискакує нізвідки: спочатку Транкс з Бульмою знайдуть капсулу з панцирем, і т.д... Але навіть це не допомогло зберегти мій інтерес на всі серії Маджін Бу, і останню битву я вже пересилював. Але ж ми знаємо, що запам'ятовується остання фраза, у даному випадку - останні серії, де стиль оповіді знову стає легким і невимушеним
У мене лишилось лише одне питання. Я переглянув усі серії, але так і не зрозумів: що означає Z у назві?

kage-kun

• Глобальный мудератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • Водка внутри, а снаружи бутылка
    • Мой статус
    • Просмотр профиля
    • LJ
Dragon Ball
« Ответ #19 : 12 Сентября 2014, 12:51:58 »

Цитата
У мене лишилось лише одне питання. Я переглянув усі серії, але так і не зрозумів: що означає Z у назві?
2
[Beck forever in my heart][Noyamano Ringo is my love][Last.fm][MyAnimeList]

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
Dragon Ball
« Ответ #20 : 12 Сентября 2014, 15:05:39 »

kage-kun

• Глобальный мудератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • Водка внутри, а снаружи бутылка
    • Мой статус
    • Просмотр профиля
    • LJ
Dragon Ball
« Ответ #21 : 12 Сентября 2014, 17:30:13 »

Grand Tour
[Beck forever in my heart][Noyamano Ringo is my love][Last.fm][MyAnimeList]

Страница сгенерирована за 0.324 секунд. Запросов: 46.