Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Аниме-КПИ: клуб любителей любительниц литературы.

Автор Тема: Кінотеатр «Магнат»  (Прочитано 1494 раз)

587

• * 23 *
  • Оффлайн Оффлайн
  • All your base are belong to us
    • Мой статус
    • Иконка твиттора
    • Просмотр профиля
    • Triskaidekaphilia
Кінотеатр «Магнат»
« : 16 Января 2013, 13:41:12 »

=*=
Людина з вулиці Ірпінської (lj://cinematoria) пише, 2013-01-14 18:07:00

з новим роком!

Давно я не писав в щоденник. Але з'явився приємний привід.

Останні кілька місяців (як і попередні роки) я багато розмірковував про кінотеатральний маркетинг.

Коли я півтора роки назад розпочинав працювати над кінотеатром "Магнат" я обрав нішеву концепцію: показ фільмів, які вже не демонструються в інших кінотеатрах, або демонструються в обмеженій кількості. Таке позиціювання обрано не лише через наявність вільної ніші, але і у зв'язку з певними обмеженнями, які існували при домовленостями з правовласниками фільмів: у обладнанні, яке стояло в кінотеатрі відсутні протоколи шифрування (захист від піратства), які затврджені студіями-мейджорами (Соні, Юніверсал, Парамаунт, Дісней, Уорнер, Фокс). Іншими словами: мейджори дозволяли мені показувати фільми лише після того, коли ризики від піратства стають мінімальними, тобто через 3-6 місяців після української прем'єри.

Певний час я достатньо непогано задовольняв попит. Найвідвідуванішими стали мультфільми. Кінотеатр полюбили батьки, а особливо дідусі і бабусі, якім не потрібно їхати громадським транспортом, щоб зводити дітей/онуків в кіно. Навіть ціна на квитки, яка трохи вища за середню, влаштовувала в порівнянні з тим, що пенсіонерам доводилося впихатися з дітками в маршрутку і їхати як мінімум 10 кілометрів. Натомість ми запропонували приємну альтернативу, яку ми називаємо: "взути кімнатні тапочки і перейти через дорогу".

За рік ми показали майже всі мультфільми, які вийшли за останні 10 років в українському кінопрокаті. Деякі навіть по декілька разів. І настав такий час, коли ці мультики фізично закінчилися. Фактично ми показали все, окрім прем'єр, які виходять "завтра".

Лояльні батьки продовжували приходити і цікавитися дитячим репертуаром. Наша пропозиція з кожним тижнем ставала все скромніша і скромніша. Потрібно було приймати якесь рішення.

Паралельно став пробувати активніше залучати "молодіжну" аудиторію розумними фільмами, студії яких не бояться піратства, а навпаки радіють, що їх хоч хтось подивиться :) Тому ми самі попадаємо під ризик: фільми вільно лежать в інтернеті, і ця ж "молодіжна аудиторія" як ніхто вміє досконало їм користуватися. При цьому не припинялися дзвінки з запитаннями, чи будуть у нас показувати "Сутінки", "Бонд", "Мадгаскар-3" та "Льодовиковий період". Як я вже писав вище - це фільми студій-мейджорів, які мали завищені вимоги до антипіратських заходів. Якщо оцінювати в грошах - то затрати на цей захист відрізняються буквально на порядок (в десять разів).

Відступати нікуди. Я прийняв непросте рішення: зробити крок назустріч.

Відтепер, з вчорашнього дня, в кінотеатрі "Магнат" встановлено надсучасне цифрове обладнання, і тепер в нашому кінотеатрі будуть майже всі гучні прем'єри студійних блокбастерів. Найближчі місяці майже точно ми покажемо день в день з українською та скоріш за все світовою прем'єрою: "Мисливці на відьом" у 3D,  "Міцний горішок-5", "Оз: великий та могутній" у 3D, "Джек: вбивця велетнів" у 3D, "Сімейка Крудсів" у 3D, "ДжиАйДжо" у 3D, "Залізна людина-3" у 3D, "Стартрек" у 3D, "Епік" у 3D, "Форсаж-6", "Похмілля у Вегасі-3", "Земля після нашої ери", "Людина зі сталі" у 3D та багато інших блокбастерів.

Звичайно, завдяки тому що у нас два зали - я продовжуватиму показувати "нішове" кіно: те, яке не можна знайти в широкому прокаті в інших кінотеатрах (наприклад, зараз ми демонструємо "Професіоналки" з Жульєт Бінош). Буду продовжувати по четвергам показувати фільми мовою оригіналу. За останніми новинами зручно слідкувати через групу вконтакті або на сторінці у фейсбук.

І ще один приємний бонус: ми першими в Києві (і другими в Україні) встановили обладнання з надсучасною технологією показу 48 кадрів в секунду HFR. На жаль, найближчим фільмом буде лише "Хоббіт-2", але ми почекаємо.

Тож, друзі, якщо хтось надумається подивитися прем'єру свіженького блокбастера - ласкаво прошу. Мені буде приємно, що ви оберете кінотеатр "Магнат". Запевняю, якість показу і звуку перевершать всі ваші очіуквання. Безперечними перевагами, які не знайдете в інших кінотеатрах - це невеликий зал, лише 40 місць, близька відстань до екрану. І завдяки цьому плюс як ніде потужний звук та якісне 3D дозволять вам повною мірою відчути повну присутність у подіях, які розгортаються у фільмі.
=*=

Джерело: http://cinematoria.livejournal.com/153950.html?format=light
« Последнее редактирование: 16 Января 2013, 13:44:34 от Шаннар »
    nw: Mandalorian, His Dark Materials, Watchmen, Silicon Valley S06, Duck Tales, Lemony Snicket, Star Trek TNG, “Love, Death & Robots”
  • nr: Макс Фрай «Энциклопедия мифов», Павел Шумил
  • ng: Overwatch, BG:EE, EVE Online, Pokemon Go, Go/Baduk
Не согласен — возражай.
Возражаешь — предлагай.
Предлагаешь — делай!

Страница сгенерирована за 1.194 секунд. Запросов: 32.