Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Искусство связывания женщины хозяйственно-бытовыми узами — «щивари».

Автор Тема: Brain Powerd  (Прочитано 1021 раз)

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
Brain Powerd
« : 21 Мая 2012, 19:25:34 »

Не хочу сказати, що воно було жахливим, зовсім ні; просто аніме досить специфічне, і тому потребує глядача з не менш специфічним смаком. Я нарешті зміг сформулювати (принаймні для себе), чому і що саме так не сподобалось в цьому аніме особисто мені. Сталось це так: я переглядав Turn-A Gundam і де в чому ці твори нагадували один про одного. По-перше, я просто не міг не помітити одну і ту ж сейю для головних персонажів, так само як спільного композитора. Але не в цьому справа; обидва твори мають в чомусь схожу атмосферу, тобто сильно віддалене, із невеличким нальотом фентезійності майбутнє, і в обох є, так сказати, ОЧПР, або меха.
Гандам сконцентрований навколо поступово прогресуючої війни, зіткнення двох протидіючих людських рас (чи фракцій). Brain Powerd займається в основному нудним філософствуванням, причому в вакуумі, якщо ви розумієте, про що я. Якщо ні: є чимало фантастичних творів, ідеї котрих легко спроектувати на цілком близьку нам реальність; тут же питання, на які автори намагаються знайти відповіді, настільки ж відірвані від землі, як і сам зображений ними світ. Причому це становить основу всієї структури твору, цьому підпорядковані всі складові: сюжет, меха, дії персонажів і сам зображуванний світ, зрозуміло. Через це меха-складова виглядає як нікчемна подоба або пародія того, якою вона має бути. Я це відчував раніше, це я особливо яскраво і чітко бачу після Гандама. Також і персонажі: вони головним чином займаються пошуком істин і це значною мірою все псує, при тому, що був потенціал розвинути їхні стосунки і поцікавіше; а як приємно спостерігати за взаємодією і розвитком персонажів в Turn-A... Повертаючись до музики: незважаючи на мої упередження перед переглядом, музичний супровід в даному випадку грає далеко не визначальну роль при сприйнятті або оцінці творів. Для мене виявились важливішими інші фактори (вже згадані вище), тобто ОСТи можуть лише прикрасити твір, можливо - довести його до досконалості, але не врятувати провальний або нецікавий твір.
Невеличкий відступ, навіяний розмірковуваннями вище. Надмірне і маячне або незрозуміле філософствування мені, зазвичай, взагалі не надто до вподоби, а враховуючи, що саме в такому дусі, нічого кращого не придумавши, багато аніме-творців люблять завершувати свої твори, то я й часто виявляюсь такими кінцівками незадоволений.
Ще я придумав нову форму садомазохізму (хоча, мабуть, її вже хтось придумав до мене): повторно переглядати аніме, в яких розчарувався, до тих пір, доки не проникнешся. Хтось вже застосовував?

Страница сгенерирована за 0.492 секунд. Запросов: 33.