Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Аниме-КПИ — интроспективная идиосинкразия.

Автор Тема: Hungry Heart: Wild Striker  (Прочитано 921 раз)

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
Hungry Heart: Wild Striker
« : 14 Сентября 2011, 18:39:22 »

Починав дивитись це аніме, не очікуючи нічого особливого. Просто хотілось переглянути ще щось цього жанру. Однак чим далі, тим твір все більше зростав в моїх очах. Це звісно не шедевр і недоліків в нього не бракує, але цілком гідний перегляду твір, особливо якщо вам не байдужий футбол і різні його аспекти.
Не міг не помітити певну схожість із "Slam Dunk!" (далі SD), навіть якщо не дуже й хотів - занадто багато у них схожих моментів. Однак це зумовлене скоріше спільним жанром, та і подібне враження було в основному спочатку, так як наповнення, а головне - ідеї творів зовсім різні. До того ж, цей твір виглядає дорослішим.
На відміну від більшості переглянутих подібних аніме, тут немає шаблонного абсолютного новачка, який нічорта не знає і зненацька вривається у світ спорту; однак проблемні гравці, що мають шалений потенціал і поступово розкривають його, тут є: Родріго - технічний півзахисник з Бразилії, що прагне стати професійним гравцем, талановитий воротар Сакаї і на їх чолі ГГ - форвард Каноу Кйоске - в певному роді такий собі аналог Ханамічі із SD - такий же вибуховий і самовпевнений, і інші. Не меншу увагу приділяють і команді в цілому. Є також кілька милих жіночих персонажів, найбільш помітна з них - капітан жіночої шкільної футбольної команди Цуджівакі Мікі, що тісно спілкується із Каноу. Користуючись нагодою, хочу відмітити її сейю, у котрої досить цікавий і незвичний голос
Формат змагань дуже схожий із SD: спочатку шкільні команди визначають регіонального представника, котрий гратиме на національній першості. Щоправда, на відміну від SD, тут не буде поєдинків протяжністю понад десять серій: іноді навіть досить важливі матчі встигають показати менш як за серію. Тим не менш, загальне уявлення про перебіг і характер поєдинку нам дають. Тут слід відмітити, що анімація під час гри досить посередня, і ще особисто мені не сподобалась практично повна відсутність загальних планів, через що оцінити співвідношення сил і ситуацію на полі бувало важко. Втім, я старався, по можливості, менше на це звертати увагу. Іще, просто спостереження: судді досить лояльно відносились до контактної боротьби і встановили високу планку допустимого; я звик, що за подібне назначають штрафні
Результат матчів, принаймні особисто для мене, часто виявляється непередбачуваним. Загалом, перебіг подій виглядає досить достовірно і правдоподібно, що однозначно говорить на користь твору
Нам покажуть, як команда і окремі її гравці поступово знаходитимуть свою гру, вчитимуться на помилках, долатимуть свої слабкості. Розкриватимуться такі питання, як гра в команді, травми, перехід в професійний спорт, пошук власного шляху й інші. Зупинюсь детальніше на одному з них, щоправда, говорити про це, не торкаючись подій самого твору, важко, тому
З приводу відмови Родріго скаутам - як на мене, вибір тут і справді був складний, і однозначно правильного рішення не було. Думаю, він і сам розумів, що невесело було би в такому молодому віці покинути школу і кинутись у жорстокий світ професійного спорту - однак, саме до цього він прагнув, і тому приїхав в Японію. Він же вчинив як егоїст, наплювавши на родину. До того ж, який би він талановитий не був, не факт, що подібна можливість йому випаде знову, хоча перспективи в нього, здається, все-таки непогані. Звісно, якби він пішов, команда без нього далеко не зайшла б, але ж це лише шкільна команда, котру він розглядав не більш як сходинку до вищої мети
Каноу прийняв у схожій ситуації інше рішення. Можливо, Родріго злився не на Каноу, а на самого себе, бо Каноу вистачило рішучості, а йому - ні? Або ж у Каноу був більш вмотивований? І, цікаво, що би Родріго відповів, якби йому знову запропонували перейти до клубу - знову відмовив, чи все ж таки погодився?
З одного боку серіал, не в приклад SD, доводить сюжетні лінії до логічного завершення, з іншого - залишає такий собі відкритий фінал. Хотілось би подивитись далі, так як серіал захоплював чим далі, тим дужче, і набрав хороших обертів, але... Але далі вже не буде
« Последнее редактирование: 14 Сентября 2011, 20:44:41 от Сергійко »

Страница сгенерирована за 0.455 секунд. Запросов: 33.