Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Anime-KPI: I reject your reality and substitute my own!

Автор Тема: Slam Dunk  (Прочитано 1525 раз)

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • сестра своей матери
    • FTP
    • Просмотр профиля
Slam Dunk
« : 07 Июля 2011, 19:45:05 »

Твір сподобався навіть ще більше, ніж я очікував. Хтось, можливо, подумає: а чи 101 епізод – не забагато? То ось: це замало. Взятий темп увесь серіал викликав побоювання, що за 100 серій всього розкрити не встигнуть, і чим ближче до кінця, тим це відчуття ставало дужчим. Можна було би сказати, що твір місцями дещо затягнутий, але тепер мені так не здається, і поясню чому.
Нас поступово знайомлять із головними персонажами, і приділяють розкриттю їхніх характерів чимало уваги. На матчі, в залежності від напруження і запеклості боротьби, виділяють від менше однієї серії до десяти і більше. Тим не менш, інтрига і інтерес від цього не зникають і перегляд справді захоплює з головою.
Тренування показані досить детально, особливо тонкощі освоєння окремих технічних елементів, починаючи від найпростіших. Декому, особливо якщо ви маєте певний баскетбольний глядацький досвід, значна увага до найпростіших речей, можливо, здасться надмірною, однак мені було цікаво. До того ж, через непрофесійність ГГ – Сакурагі Ханамічі – я дізнався про деякі тонкощі правил, про які інакше, може, ніколи б і не здогадався.
Крім того, Сакурагі – самопроголошений геній, хоча при цьому і повний новачок – є основним джерелом жартів. Його ідіотська поведінка дещо дратувала перших кілька серій, але поступово я став сприймати це спокійно. Гумор, можливо, трохи специфічний, але без нього твір був би геть не той.
Іще мені сподобалось, що тут, як таких, нема коментаторів. За грою спостерігаєш ближче або до глядацьких трибун, або з точки зору самих гравців
До речі, перші враження
Кілька слів про фільми. Бачив поки що тільки перші два і вони однозначно варті уваги, зняті вони приблизно на такому ж рівні, як і серіал, якщо не краще.
В манзі, наскільки я зрозумів, події показані трохи далі і фінал інший.
Говорять, що це класика жанру. Зі спортивного аніме я поки що бачив не так багато. Можливо, я просто так вибираю, однак майже все – гідні речі, і "Slam Dunk" у порівнянні з ними анітрохи не програє. У нього є все необхідне, щоби із задоволенням провести час за переглядом і отримати масу приємних спогадів.
І в розвиток теми, планую далі переглянути "One Outs", "Kaiji" і ще пару речей. "Принца тенісу" поки відкладу. Може, в кого є ще щось цікавого порадити в цьому жанрі?
« Последнее редактирование: 07 Июля 2011, 20:43:04 от Сергійко »

kage-kun

• Глобальный мудератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • Водка внутри, а снаружи бутылка
    • Мой статус
    • Просмотр профиля
    • LJ
Slam Dunk
« Ответ #1 : 07 Июля 2011, 20:15:15 »

планую далі переглянути "One Outs"
Это не о спорте, а о хитрых планах.
"Kaiji"
Аналогично. разве что гг - тот ещё неудачник. Ну и НОСЫ!!!
Може, в кого є ще щось цікавого порадити в цьому жанрі?
Hikaru no Go, смотреть быстро и решительно!
Можно ещё Initial D.
Есть ещё такая вещь как EyeShield 21, но она винрарна только когда показывают матчи, и проходных серий на полторы сотни просто немеряно. Не рикаминдую, сам вот уже полтора года досмотреть не могу.
[Beck forever in my heart][Noyamano Ringo is my love][Last.fm][MyAnimeList]

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • сестра своей матери
    • FTP
    • Просмотр профиля
One Outs
« Ответ #2 : 31 Октября 2011, 22:52:13 »

Это не о спорте, а о хитрых планах.
Тобто я правильно зрозумів: спортивне аніме не про спорт, а про хитрі плани? Має бути цікаво

Страница сгенерирована за 0.181 секунд. Запросов: 38.