Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Танцуй правым и левым лёгким вместе с Аниме-КПИ.

Автор Тема: Hajime no Ippo  (Прочитано 2236 раз)

Uksus

• Глобальный мудератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • It's gonna be OK
    • Просмотр профиля
Hajime no Ippo
« : 27 Февраля 2011, 12:23:57 »

Hajime no Ippo
Найбільш пацаняче аніме з багатьох попередньо переглянутих. Хоча б тому, що в ньому єдиному міряються піпіськами. Загалом (підтверджуючи попереднє враження від уривчастого перегляду ~60-ї...~70-ї серій) — дуже круто O0
"pluralitas non est ponenda sine necessitate". Occam's razor
..и динозааАААааВрррррррррРРРР!!!

kage-kun

• Глобальный мудератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • Водка внутри, а снаружи бутылка
    • Мой статус
    • Просмотр профиля
    • LJ
Hajime no Ippo
« Ответ #1 : 28 Февраля 2011, 08:31:11 »

Hajime no Ippo
Такого Превозмогания, как в финальном бое первого сезона Иппо я ещё нигде не встречал. Оно настолько эпик, что передать это словами очень трудно.

Не последнюю роль сыграли предыдущие серии, которые достаточно долго и тщательно создавали атмосферу, подводя к финалу и давая безумный накал эмоций уже на начало боя. Но сам бой... он рвёт в пух и прах, к каждым ударом, с каждым раундом поднимая напряжение на порядок. И это клёво.

Не зря у моём топ10 Иппо делит место с Хикару но Го, ибо они достаточно похожи, слишком похожи даже для представителей одного жанра. Но Хикару цепляет немного другим, а Иппо прежде всего цепляет Превозмоганием с большой буквы.

ЗЫ У Шуклина есть пару лаконичных, но достаточно метких слов о сабже.
« Последнее редактирование: 28 Февраля 2011, 09:04:25 от kage-kun »
[Beck forever in my heart][Noyamano Ringo is my love][Last.fm][MyAnimeList]

raphnana

• [Anime-KPI]
  • Оффлайн Оффлайн
  • ナミ
    • Просмотр профиля
    • http://raphnana.livejournal.com/
Hajime no Ippo
« Ответ #2 : 02 Марта 2011, 17:20:39 »

мій перший запис у жж стосовно hajime no ippo:
Цитата
16.07.2009
МЕНЕ
ЗМУШУЮТЬ
ДИВИТИСЯ
HAJIME
NO
IPPO

уже через 9 (!) днів я мусила (перед собою, правда) визнати, що аніме "дивибельне"  :)

дуже люблю бокс. так сі стало. але й дуже люблю, коли герої (а особливо хлопці) - гарненькі
а повірити у те, що miyata чи hayami гарненький - трішки складно. ОДНАК. якщо трішки "пожити" у світі мальовки цього аніме - дуже навіть починаєш розуміти, що miyata чи hayami - таки гарненькі. теорія відносності, футинути  :P

Цитата
Professional boxing is forbidden in Norway, Iceland, Cuba, Iran and North Korea. It was banned in Sweden until 2007 when the ban was lifted but strict restrictions, including four three-minute rounds for fights, were imposed

джек демпсі (jack dempsey) - один із улюблених звідтоді^^
best of jack dempsey
...don't ever tell anybody anything. if you do, you start missing everybody... (c) jerome david salinger
... варчилось... хлив'язкі тхурки... (с) тетяна тарабукіна aka lewis carroll
боХтоЖ,уКогоВсеВпорядку,/неЛюбитьЯгіднуПомадку!..(с) віктор морозов aka roald dahl

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
Hajime no Ippo
« Ответ #3 : 29 Марта 2011, 06:57:47 »

Назбиралось що сказати, тому висловлюсь. Наразі додивився до 58 серії.
Нижче будуть спойлери, тож застерігаю.
Склалось таке враження, ніби у всіх матчах один і той же суддя. Воно-то зрозуміло, що це умовність, та і таким чином як би підкреслюють неупередженість суддівства, але могли б для розмаїття і понамалювати різних облич, а то все-таки певною мірою, але у реалістичності від цього аніме втрачає (а автори, я думаю, її прагнули)
Щодо реалістичності. Я розумію, що те, як Іппо і ряд інших боксерів іноді виявляються на диво витривалими – одна із головних фішок серіалу, але мені, все-таки, важкувато повірити у те, щоби боксер, програючи, міг так вже просто повернути хід поєдинку на свою користь, або, відправляючись у, здавалось, вірний нокаут (який потім виявлявся нокдауном), і не один, ще продовжувати щось показувати. Хоча я можу й помилятись, я лише описав свої враження. Втім, після тренувань – це ще куди не йшло, але коли Іппо, лише тиждень половивши листочки і один раз стукнувши по груші, вийшов на ринг проти Міята... це було щось із чимось.
До речі, про мої враження – при перегляді постійно випливали на думці два твори. Один з них – Air Gear. Між ним і Hajimo no Ippo весь час вбачалась якась невиразна схожість. Ні, аж ніяк не у сюжеті, а в більшій мірі в деяких деталях. Скажімо, Ворон-кун, або Бебіфейс,– та і не тільки він,– як відомо, любить помахати кулаками (особливо до того, як натягнув AT). Також одним із його достоїнств є стійкість і незламність. У цьому Іппо на нього схожий.
Інший твір,– це "Шматок м'яса" Джека Лондона, який я прочитав ще років вісім тому або й більше. Деякі місця з цієї оповіді постійно мені згадувались, що, насправді, було не дуже доречно, оскільки ті ідеї і питання, котрі розкривались в оповіді, в аніме були порушені лише дуже частково, епізодично, поверхнево і ніякого розвитку не набули (та серія, де Міята бився в Таїланді, а також мотиви росіянина Вольга. До речі, якесь дивне у нього ім'я)
Щодо протяжності серіалу – то спочатку я думав, що 76 серій – це багато, але в процесі перегляду зрозумів, що, скоріше, мало, так як кількість серій спокійно можна було би розтягнути до 150 і навіть більше. Чи пішло би це на користь серіалу – вже питання інше.
І те, що мене, мушу сказати, порадувало і приємно здивувало: спочатку я хотів побачити Машіба у фіналі замість Міята,– так і сталось. Потім – перемога Дате. Я відсотків на 80 був упевнений, що переможе Іппо, однак вболівав за Дате і навіть подумав, що якщо він таки вистоїть, то я стану поважати це аніме. Що ж, мою повагу автори наразі заслужили. Хоча те, що рано чи пізно Іппо матиме програти, питання лише – коли – це було очевидно. Що ж, далі буде цікаво. До речі, що там з третім сезоном?

Хоча б тому, що в ньому єдиному міряються піпіськами
Між іншим. Розмір чоловічої гордості Іппо, мушу сказати, і справді вражаючий
« Последнее редактирование: 29 Марта 2011, 08:50:08 от Сергійко »

kage-kun

• Глобальный мудератор
  • Оффлайн Оффлайн
    • Мой статус
    • Просмотр профиля
    • LJ
Hajime no Ippo
« Ответ #4 : 29 Марта 2011, 07:03:18 »

Во-первых, спойлеры в этой теме есть только у тебя.
Во-вторых, ты зануда. И да, я говорю это как что-то плохое.
Во-третьих, как по мне, использование ромадзи для имён в посте на украинском/российском выглядит убого. Зачем так делать?

Новых сезонов не планируется, но зато есть овер 900 глав манги, которая онгоинг и регулярно выходит. Все экранизации охватывают вроде как немного больше 400 глав. Но я сам добрался только до 44, а потому не могу сказать, пропускались ли какие-то арки.

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
Hajime no Ippo
« Ответ #5 : 29 Марта 2011, 07:17:13 »

спойлеры в этой теме есть только у тебя.
Тоді вибачаюсь.

ты зануда. И да, я говорю это как что-то плохое.
Що ж, будемо вважати це діагнозом.

как по мне, использование ромадзи для имён в посте на украинском/российском выглядит убого. Зачем так делать?
Гаразд, більше так не робитиму

Новых сезонов не планируется, но зато есть овер 900 глав манги
Тоді буде в найближчих планах

Иппо делит место с Хикару но Го, ибо они достаточно похожи, слишком похожи даже для представителей одного жанра
Особливо якщо пригадати, що в обох творах є такі собі вічні друзі-суперники у головних персонажах
« Последнее редактирование: 30 Марта 2011, 01:23:48 от Сергійко »

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
Hajime no Ippo
« Ответ #6 : 08 Октября 2013, 15:42:12 »

Хлопці, новий сезон почав виходити!!1

kage-kun

• Глобальный мудератор
  • Оффлайн Оффлайн
    • Мой статус
    • Просмотр профиля
    • LJ
Hajime no Ippo
« Ответ #7 : 08 Октября 2013, 16:27:53 »

Знаем, говорят, даже хуже второго. Может когда-то и поспотрю, а пока мне манги в онгоинге хватает.
Хотя, кого я обманываю. А-а-а-а-а-а-а, читать Иппо в онгоинге - адские муки, хочу ещё 100 томов и сразу, хочу-хочу-хочу  :'(

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
Hajime no Ippo
« Ответ #8 : 08 Октября 2013, 17:40:22 »

Знаем, говорят, даже хуже второго.
А чим другий сезон був гіршим за перший?

Хотя, кого я обманываю. А-а-а-а-а-а-а, читать Иппо в онгоинге - адские муки, хочу ещё 100 томов и сразу, хочу-хочу-хочу  :'(
Same story, bro
« Последнее редактирование: 08 Октября 2013, 17:42:19 от Сергійко »

kage-kun

• Глобальный мудератор
  • Оффлайн Оффлайн
    • Мой статус
    • Просмотр профиля
    • LJ
Hajime no Ippo
« Ответ #9 : 08 Октября 2013, 17:41:55 »

А чим другий сезон був гіршим за перший?
Режиссура послабше, и графон, который стал ХД, но потерял свою стилистику, став более стандартным.

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
Hajime no Ippo
« Ответ #10 : 14 Октября 2013, 20:55:36 »

хочу ещё 100 томов и сразу, хочу-хочу-хочу
Треба лише почекати двадцять років або трохи більше і вони твої, справ-то...
Гляди, і основна романтична лінія до того часу отримає розвиток. Я, щоправда, не надто тішу себе надією, але людська натура вона така - хочеться вірити у краще...

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
Hajime no Ippo
« Ответ #11 : 08 Апреля 2015, 17:29:57 »

Знаем, говорят, даже хуже второго.
Мати Іппо була гарна, коли була молода
ОП і ЕД, як на мене, не дуже
І знову матч не зупиняють при втраті капи. У таких випадках матч повинен призупинятись, але автор манги про це, схоже, не знає
Я краєм ока бачив, що над останніми серіями працював режисер першого сезону. Чи через це, чи просто тому, що сеттінг геть інший, але вони вигідно вирізняються у порівнянні із рештою серіалу

Страница сгенерирована за 0.48 секунд. Запросов: 56.