Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Аниме-КПИ — брутальная поллитркорректность, тотальная шизофазия.

Автор Тема: Star Driver: Kagayaki no Takuto  (Прочитано 2042 раз)

Alex_Fox

• Адекватный Мудак
  • Модератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • Why do you hate gingers so?
    • Просмотр профиля
Star Driver: Kagayaki no Takuto
« : 04 Октября 2010, 11:32:00 »

[mod]Перенесено из http://anime-kpi.net/bbs/index.php/topic,612.msg100913.html#msg100913[/mod]

Не TTGL и не Гиасс... что-то близкое к RahXephon, мейби... так мне видится на момент первой серии. Все что имеем на данный момент: школота, огромные и загадочные мехи, ГГ с неожиданно (да ну) способностями, впевдонаучные хренотени, эксперименты, Cyber чето-то там технологии и штампы, штампы, штампы: остров со школой, первый раз в первый класс, общежитие (мальчики налево, девочки направо) с лолиобразной комендантом... а еще особенный ученик с богатой семью в большом доме и мейденами... оригинальность во все поля, ёба!
В общем, что хотел сказать: need moar episodes! пока что терпимо и смотрибельно.
« Последнее редактирование: 01 Февраля 2011, 14:30:48 от Alex_Fox »
    nr: Ричард Докинз - "Бог как иллюзия"
"...you cann't take the sky from me..." © Joss Whedon, FireFly

Uksus

• Глобальный мудератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • It's gonna be OK
    • Просмотр профиля
« Ответ #1 : 04 Октября 2010, 13:06:53 »

Star Driver Kagayaki no Takuto
Didn't i watch those all things somewhere else? Hmmmm... ???
"pluralitas non est ponenda sine necessitate". Occam's razor
..и динозааАААааВрррррррррРРРР!!!

Alex_Fox

• Адекватный Мудак
  • Модератор
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
« Ответ #2 : 04 Октября 2010, 13:25:04 »

Didn't i watch those all things somewhere else? Hmmmm...
это меха, лол

Это, забыл добавить по Стар Драйверу: протагонист совершает хеншин и превращается в пафосного типочка Galactic Pretty Boy (ох ты же мой сладенький)

А так смахивает на коммуниста, не хватает только портрета Comandante на груди (бтв, звезда у парня тоже не простая)
« Последнее редактирование: 04 Октября 2010, 20:02:33 от Alex_Fox »

Alex_Fox

• Адекватный Мудак
  • Модератор
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
« Ответ #3 : 03 Ноября 2010, 14:24:28 »

Star Driver Kagayaki no Takuto, дополнение уже здесь сказанного.

Я искренне благодарен за 5 эпизод, который окончательно расставил все точки над "і" и показал с чем мы имеем дело: с сёненом на все 210%. Это определенно не TTGL, не Гиас, и даже не RahXephon. Чем-то похоже на Eureka 7, но лишь отдаленно. И главное, это не уровень всего перечисленного. Все не то: сюжет, персонажи, сражения. Хеншин "сладкого" мальчика и вылезающий из трещины анальной бездны меха (кстати, тоже соответствующего "сладкого" вида) уже поднадоели. Из позитивного выделю, разве что, дизайн некоторых мех (но, снова же, не TTGL... увы) и девочка в клетке, появляющаяся эпизодически, вещая свой рассказ и поющая соло вполне приличную песню. И больше ничего, на данный момент. С такими раскладами перспективы сериала не особо радостные. ИМХО, выше "семерки" ему не прыгнуть.

З Ы У меня складывается впечатление, что в этом сезоне, окромя ТруЧи, я смотрю определенно не те онгоинги.
« Последнее редактирование: 03 Ноября 2010, 14:47:03 от Alex_Fox »

Alex_Fox

• Адекватный Мудак
  • Модератор
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
« Ответ #4 : 15 Декабря 2010, 00:04:34 »

Продолжая пинать все ту же тушку, хочу заметить, что мое мнение относительно самого удачного момента в сериале оказалось попаданием в яблочко. Star Driver все также никакой, хотя были проблески надежды, но не срослось. Слаб как меха, безнадежен как школьная романтика и тошнотворен как сенен. В первой части сериала вот такие кадры (в первую очередь из-за вокала и неожиданно приятной песни "Monochrome", она же "Fish's Song", но никак не из-за ГГ пидарастического вида после хеншина) хоть как-то развеивали тоску. Досматриваю на инерции - а вдруг в финале все умрут в ласковых лучах атомного пламени :)
« Последнее редактирование: 15 Декабря 2010, 00:10:00 от Alex_Fox »

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • сестра своей матери
    • FTP
    • Просмотр профиля
« Ответ #5 : 01 Февраля 2011, 13:54:57 »

Star Driver все также никакой, хотя были проблески надежды, но не срослось. Слаб как меха, безнадежен как школьная романтика и тошнотворен как сенен. В первой части сериала
Проглянув на разі шість серій і не те щоби серіал виправдав всі мої очікування, але поки що – суб'єктивно – серіал скоріше подобається, аніж ні. Не заперечую, що тут ще може мати роль куди менший стаж, за рахунок чого шаблони менше кидаються в очі, але дизайн персонажів, та і загальна мальовка, а також розкриття окремих "негативних" героїв мені вельми подобаються. Битви на мехах, щоправда, не дуже вражають, але окремі непогані бойові сцени я для себе все-таки знайшов. Хоча сюжет і не вирізняється особливою оригінальністю,– тут я згоден,– але серії, як на мене, не надто одноманітні (щоправда, це судження лише по першим кільком). На додачу окремий великий плюс – паралельна історія, що розповідає дівчина з клітки, і її пісня – без цього серіал втратив би дуже багато. Ну і як би пафос, який, як я виявив, мені завжди до вподоби – через це і починав дивитись. З приводу романтики... Тобі не подобаються "поцілунки через скло, тільки без скла"?
Іще тепер в близьких планах на перегляд Утена, яка мені раніше була абсолютно індифірентною
« Последнее редактирование: 01 Февраля 2011, 13:58:25 от Сергійко »

Alex_Fox

• Адекватный Мудак
  • Модератор
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
« Ответ #6 : 01 Февраля 2011, 16:44:12 »

На додачу окремий великий плюс – паралельна історія, що розповідає дівчина з клітки, і її пісня – без цього серіал втратив би дуже багато.
эта девочка уруливает с острова и все становится намного печальнее, потому что ее песенная замена не впечатляет

а також розкриття окремих "негативних" героїв мені вельми подобаються
где там раскрытие персонажей на 6-й серии? смотрю в онгоинг темпе и половина персонажей воспринимаются как декорации или сугубо эпизодическими лицами.

Тобі не подобаються "поцілунки через скло, тільки без скла"?
я то думал, что на такое уже никто не ведется :)

Іще тепер в близьких планах на перегляд Утена, яка мені раніше була абсолютно індифірентною
бтв, не смотрел Утену (и подозреваю, что в скором времени точно не посмотрю), но не раз наталкивался на мнение анонимуса, что бои в Стар Драйвере как раз Утена стайл.

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • сестра своей матери
    • FTP
    • Просмотр профиля
« Ответ #7 : 01 Февраля 2011, 22:32:20 »

где там раскрытие персонажей на 6-й серии?
Заміжня зеленоволоса дівчина і лікарша. В меншій мірі слуга, комендант, співбесідник красуні в клітці і староста, яка якраз тільки почала проявляти активність і показувати свою суть. Інші – так, ще менше, показані тільки загальні типажі, але я розраховував на те, що в наступних серіях і їм буде приділена належна увага.
Все, відпишусь, коли подивлюсь повністю серіал, а то є нездорове бажання написати коментар до кожної переглянутої серії
« Последнее редактирование: 01 Февраля 2011, 22:47:37 от Сергійко »

Alex_Fox

• Адекватный Мудак
  • Модератор
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
« Ответ #8 : 01 Февраля 2011, 22:43:15 »

Заміжня зеленоволоса дівчина
и что в ней выдающегося?

лікарша
любительница молодых мальчиков, которая проиграла бой только из-за того, что замечталась о юном мужском теле и пустила слюни? ты серьёзно?

співбесідник красуні в клітці
а вот он действительно ключевая фигура :)

староста, яка якраз тільки почала проявляти активність і показувати свою суть
она и до 17 серии ее все никак не покажет...
а еще:
она жрица!

то є нездорове бажання написати коментар до кожної переглянутої серії
оно того не стоит :)

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • сестра своей матери
    • FTP
    • Просмотр профиля
« Ответ #9 : 01 Февраля 2011, 22:49:54 »

которая проиграла бой только из-за того, что замечталась о юном мужском теле и пустила слюни?
До речі, досі від цього фанарію. Сам би до такого ніколи не додумався

и что в ней выдающегося?
Повертаємось до того, з цого почали:
куди менший стаж
я ще молодий, мені все ново, все цікаво

а вот он действительно ключевая фигура
Я так і думав
« Последнее редактирование: 01 Февраля 2011, 23:21:29 от Сергійко »

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • сестра своей матери
    • FTP
    • Просмотр профиля
« Ответ #10 : 13 Апреля 2011, 04:26:48 »

Все, відпишусь, коли подивлюсь повністю
Ну що ж, ось і добіг свого логічного(?) завершення серіал. Загалом враження залишив приємні, незважаючи на те, що можна перерахувати цілий ряд недоліків: після перших кількох серій серіал не запропонував нічого нового, навіть скоріше втратив. Не знаходячись під враженням перших кількох серій мушу погодитись, що вони стали одноманітними (хоча місцями і були певні пожвавлення в сюжеті). Персонажі, як на мене, розкриті недостатньо добре. Бойові сцени на кіброїдах інтересу для мене не становили майже ніякого, тут мені більше подобались бої вживу, але їх було занадто мало. З цієї причини значно цікавіша в цьому плані для мене Утена (та що Юна і котра Революціонерка),– погоджусь з анонімусом, що схожість в постановках боїв тут можна, при бажанні, простежити. Крім безпосередніх боїв, там і музика підібрана краще... Словом, Зоряний Пілот тут явно в програші.
Також я
все очікував, коли ж знову з'явиться Рибонька, що упливла з острова, але, як з'ясувалось, покидають острів, вочевидь, надовго, а місце дії за його межі не виходить. З приводу пафосу – я б не сказав, що він тут прямо такий вже небачений, той же TTGL тут цілком може позмагатись, хто крутіше.
З приводу кінцівки... Не знаю, чого я від неї очікував, але як мінімум того, що Головна Героїня визначиться зі своїм вибором – це точно.
Просто спостереження: не пригадую з переглянутих творів ще якихось, де би опенінг вмикали на дванадцятій хвилині: я останнього разу з переляку переплутав його з ендінгом і подумав, що серія вже закінчилась (промайнувши непомітно...)
Сподобалась шкільна вистава. По-перше, якесь розмаїття в серіях, по-друге – як би продовження тієї історія, що розповідала Рибонька
Та і весь серіал можна було би порівняти із виставою, особливо згадуючи маскарад Блискучого Хреста і нарочиту насиченість кольорів, якби були автори полаконічніше (або повигадливіше).
Тим не менш, на недоліки, чесно кажучи, хотілось би скоріше не зважати, так як перегляд серіалу приніс мені чимало задоволення і я анітрохи не жалкую про те, що його переглянув.

Страница сгенерирована за 0.432 секунд. Запросов: 54.