Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Чувство прекрасного у мужиков на Аниме-КПИ.

Автор Тема: Irresponsible Captain Tylor / Musekinin Kanchou Tylor  (Прочитано 1344 раз)

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • сестра своей матери
    • FTP
    • Просмотр профиля
Irresponsible Captain Tylor / Musekinin Kanchou Tylor
« : 07 Января 2011, 05:09:57 »

Один з тих творів, який я абсолютно невірно оцінив спочатку. Я подумав, що це космоопера, і очікував масштабні космічні баталії, епічну історію, хитро продумані рішення і тому подібне, а натомість це була пародія на все це і, не витримавши, я дропнув перегляд на два роки. Втім, коли вже починаю, то я намагаюсь завжди додивлятись до кінця, і тому за цей час я морально підготувався, налаштувався належним чином, і перегляд "пішов" нормально. І тільки я пройнявся гумором і почав сприймати жарти, як цей твір знову пішов повністю в розріз із моїми очікуваннями, коли головний герой,– бездумний і, здавалось, безнадійний капітан,– почав демонструвати,– назвемо це так,– приховану сторону своєї особистості. Взагалі, постать цієї людини, центральна у творі, заслуговує окремої уваги: відношення як команди (і начальства), так і глядача до нього змінюється впродовж серіалу вельми радикально, і врешті-решт так і залишається незрозумілим, чи він повний бовдур, чи геній. В принципі, обидва варіанти мають свої аргументи. Але беззаперечно інше: у той час як сам капітан залишається незмінним впродовж всього серіалу і навіть ОВА,– команда і люди, що його оточують, змінюються дуже сильно. Прикладів можна навести багато, причому навіть на стороні Імперії: капітан-лейтенант Юріко Стар, лейтенант Ямамото, медсестра Харумі, імператриця Азалін...
Так, про той човен, на якого Тайлора назначили капітаном: застаріла модель есмінця, на яку призначають у якості покарання зі всього флоту,– його із приходом нового капітану, тим не менш, завжди супроводжує удача.
Цей твір не раз мене здивував, так як сюжет виявився досить захопливим і непередбачуваним, багатим на нестандартні і несподівані рішення. Крім того, авторам якимось чином вдалось поєднати разом і непогану, якісну, самодостатню космооперу із пародією і стьобом на цей же жанр. Таким чином, комедія мирно співіснує із серйозними ідеями
В чому ICT дещо програє,– так це в музичному плані, хіба що в ОВА ендінги сподобались. Втім, серйозним недоліком я би це не назвав.
Серіалом я задоволений, так само як і ОВА, лише з тією відмінністю, що остання залишає трохи інше враження: по-перше, нехай дійство все ще має нотки безшабашності, але загалом воно куди ліричніше і в дусі певної ностальгії по серіалу, а оповідь ведеться у більш серйозному тоні. До речі, OVA в сюжетному плані вносить в історію досить чимало, ну і робить її, мабуть, більш довершеною, хоча не можна сказати, щоби зовсім всі крапки над "і" були розставлені. Чим ще цікава OVA – то це, безперечно, тим, що цілий ряд персонажів розкривається куди глибше: в серіалі, і справді, це було би трохи недоречно, а так кільком персонажам навіть виділено окремі серії. Якщо чесно, команда трохи полюбилась: посилаю промені добра їм і твору, от тільки
"птичку жалко"... тобто Сойоказе
« Последнее редактирование: 07 Января 2011, 05:11:59 от Сергійко »

Страница сгенерирована за 0.099 секунд. Запросов: 33.