Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Тонкі диспути і витончена полеміка з приводу надмірних плеоназмів і тавтологій на Anime-KPI.

Автор Тема: Toaru Majutsu no Index II  (Прочитано 4086 раз)

Uksus

• Глобальный мудератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • It's gonna be OK
    • Просмотр профиля
Toaru Majutsu no Index II
« Ответ #15 : 31 Октября 2011, 13:38:30 »

nekropost mode :viselnik: :wizard:
чесно, не знаю, про що Алєкс там писав багатолітер (можливо, буду таки додивлятись САБЖ). так що якщо когось повторю -- не звертайте увагу
зараз на 12-й серії 2-гого сезону САБЖа.
увесь серіал викликав стійке враження "дежавю"
чувак, який намагається (і рятує) кожну тьолку (неодмінно кавайну) яка йому трапиться на шляху. і якому всі кавайні тьолки (або майже всі) дають по морді із прихованою прихильністю. таємні змови, дивні вміння/обдарування героїв. маги на службі церкви. та що, Приховані Таємниці Католицької Церкви (тисячі їх, в цьому місці мусить читатись скупа чоловіча кривава сльоза Дена Брауна за відібраний хліб). (видима) відсутність зв'язного сюжету. постійний піздьож на півсерії ефірного часу (в кращому випадку) в процесі кожної битви і по серії ефірного часу -- Битви. в процесі піздьожу, вочевидь, мусять розкриватись характери героїв і неправильність їх точок зору порівняно із точкою зору ГГ.
це те, що зовні
те що ІМХО: пусті герої-односерійки. кожен герой розкривається серію-дві. після чого або а) зникає, або б) стає тотально нецікавим (мені); в результаті щоби зацікавити (нас? мене?), автори сюжету пихають СІСЬКИ у всі поля, шаблонні однотипні ситуації "ааа, він мене в білизні бачив"; "аааа, він на мене уваги не звертає", "аааа, чо він дивиться на інших тьолок" + "скандали-інтрігі-расслєдаванія" + "Етичні Проблеми". про останнє варто зазначити окремо: шалений аццтой; інтерпретація точки зору Тонми як Правильної (бо він в результаті всіх пиздить і Рятує Світ /чергову тьолку/ нє?) -- гівна варта. сопливі вигуки Тонми й ударяння кулаком в стіну над кожною краплинкою пролитої крові (чергової кавайної тьолки чи будь-кого іншого) просто не те слово, бісять. немотивований пустопорожній балаган -- більше 9к

Висновок: я (можливо) поставив би цьому аніме (по результатам перегляду 1,5 сезона) 7/10 балів років 3 тому; не знаю, чому. зараз -- 6/10, і це "з натяжкою"

А тепер напишіть мені хтось: "танєє, дружбаааан, там вкінці всьо буде тааак круууууто, дивись до кінця, бро" :boxing:
« Последнее редактирование: 31 Октября 2011, 13:48:48 от Uksus »
"pluralitas non est ponenda sine necessitate". Occam's razor
..и динозааАААааВрррррррррРРРР!!!

Alex_Fox

• Адекватный Мудак
  • Модератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • Why do you hate gingers so?
    • Просмотр профиля
Toaru Majutsu no Index II
« Ответ #16 : 31 Октября 2011, 14:07:42 »

А тепер напишіть мені хтось: "танєє, дружбаааан, там вкінці всьо буде тааак круууууто, дивись до кінця, бро"
ни в коем случае!
дропай хуйню
@
смотри годные тайтлы
    nr: Ричард Докинз - "Бог как иллюзия"
"...you cann't take the sky from me..." © Joss Whedon, FireFly

Страница сгенерирована за 0.135 секунд. Запросов: 43.