Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Аниме-КПИ не позволяет пропить глобус.

Автор Тема: Тим Бёртон / Timothy Burton  (Прочитано 12885 раз)

Tlia

• Тюша
  • [Anime-KPI]
  • Оффлайн Оффлайн
  • танцующая в темноте (ц)
    • Мой статус
    • Просмотр профиля
Тим Бёртон / Timothy Burton
« Ответ #60 : 12 Сентября 2011, 23:42:26 »

при описаному мною відношенні екранізувати — навіть і не пробувати!
я только одно хотела бы отметить: из перечисленного мной Бесконечная история, на мой взгляд, лучше книги именно потому, что авторы достаточно далеко отошли от оригинала. Полсюжета нового написали. Так что - даже такой подход может пойти произведению на пользу.
Спать/Тюша - мой новый старый ОТП
FAAAAAAAABULOUS~

cat_soup

• Модератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • varenyam
    • Просмотр профиля
« Ответ #61 : 12 Сентября 2011, 23:56:05 »

На мій погляд, хороша екранізація книги передбачає повагу до першоджерела. Тім Бартон у "Алісі" (знову ж таки, на мій погляд, можливо, я щось прогледів) поваги до безсмертного творіння Керола виявив трішки більше, ніж ніякої. Щось на кшталт: "От-я-Тім-Бартон-Такий-Маладєц-із-Тре-Де-Джоні-Деппом-і-Хеленою-Бонем-Картер-а-керол-ну-був-такий-чувак-колись-можливо" (ризикну припустити, що серед сучасного кінематографу таке ставлення при екранізації класичних творів непоодиноке).
Всё, безусловно, справедливо, но дело в том, что Бёртон на звезданутого не похож: если он пережил колоссальный успех "Кошмара...." и не загордился, то рано ещё говорить про то, что Тим уже не торт. Возможно (по крайней мере, я надеюсь), что он осознает свою ошибку с "Алисой" и в дальнейшем её исправит.
Да и потом, я думаю, что причина не столько в неуважении к Кэроллу, сколько в том, что слишком много он на себя взвалил. "Алиса" - вещь настолько исключительная и всеми любимая, что её экранизация была бы рискованным шагом для любого режиссёра.
это ты - я, только наоборот

Alex_Fox

• Адекватный Мудак
  • Всадники Апокалипсиса
  • Оффлайн Оффлайн
  • Why do you hate gingers so?
    • Просмотр профиля
« Ответ #62 : 13 Сентября 2011, 11:53:06 »

Я вважаю "Алісу" найгіршою роботою Бартона (із 3.14 бачених, звичайно, але що з того?). Чуваку, який зробив "Марс Атакує", таке робити ніззя. І це — точно паскудна екранізація (якщо вважати це таки екранізацією).
Вот что я скажу: что бы все остальные режиссеры снимали УГ такого качества - враз стало бы приятнее смотреть фильмы. Может как для оценки по шкале Бартона Алиса не особо котируется, но это не делает ее ужасным и плохим произведением в целом. У Бартона УГ, не УГ, но свою марку он держит. Или вы забыли каких недоношенных уродов может рожать Голливудский (да и не только он) кинематограф?
    nr: Ричард Докинз - "Бог как иллюзия"
"...you cann't take the sky from me..." © Joss Whedon, FireFly

Uksus

• Глобальный мудератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • It's gonna be OK
    • Просмотр профиля
« Ответ #63 : 14 Февраля 2012, 23:59:43 »

я не вірю, що чувак, який зробив "Алісу" за 4 роки перед цим зняв "Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007 film)". рішуче.
"Демон-перукар" — фільм-бомба, м’юзікл, який, на мій скромний смак, на голову переріс саме поняття "м’юзікл". і пофік, що це адаптація вистави. і пофік на якісь "провисони" спочатку. від перших і до останніх кадрів: прекрасна абсолютно автентична атмосфера "хоррору". кольори... запахи/смаки/звуки... але перш за всьо — кольори. кров і сцени вбивств, з-за яких тарантіно мусить задушити велетенська зелена жаба.
джоні депп... уууууу... досьогодні я думав, джоні депп — це просто трохи талановитіший всюди-однаковий-але-тим-не-менше-кльовий-кевін-спейсі. з радістю визнаю: it was а big mistake. тут депп — прекрасне, незрівняне, чудове, тотально божевільне уособлення відчаю, безвиході й жаги вбивства. не пригадую більш переконливого й моторошного маніяка з часів дєдушки ганібала лектора. мо’, я щось [ще] пропустив.
хелена бонем картер. дивуюсь, як можна грати божевільних дівчат так по-різному. це НЕ марла сінгер, хоч персонаж неймовірно, здавалось би, схожий. грати в амплуа поза амплуа — я б так не зміг. вона — може.
северус снейп — він кльовий, навіть коли він — не северус снейп.
хлопчик-моряк — якби не він, було б не настільки кристально ясно зрозуміло, які всі інші кльові
хлопчик-помічник — ахвігєнно зіграв, для такого віку остання сцена... за його очі в останній сцені — я б дав якусь кльову премію
всі інші... ну, вони були, да
і, зрештою, останнє, але не найменш важливе: музика. музика в цьому фільмі бомбєзна, власне, як незнавець більше [про це й інше] нічого додати не можу.
« Последнее редактирование: 15 Февраля 2012, 00:28:20 от Uksus »
"pluralitas non est ponenda sine necessitate". Occam's razor
..и динозааАААааВрррррррррРРРР!!!

raphnana

• [Anime-KPI]
  • Оффлайн Оффлайн
  • ナミ
    • Просмотр профиля
    • http://raphnana.livejournal.com/
« Ответ #64 : 15 Февраля 2012, 11:42:45 »

хлопчик-помічник
Edward Sanders
ахвігєнно зіграв, для такого віку остання сцена... за його очі в останній сцені — я б дав якусь кльову премію
не Ти один;)
Цитата
Las Vegas Film Critics Society Awards 2007 - Sierra Award for Youth in Film - Male for his role in Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) (won)[3]
Phoenix Film Critics Society Awards 2007- PFCS Award for Best Performance by a Youth in a Lead or Supporting Role - Male for his role in Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) (won)[

btw
Цитата
It is of interesting note that Tobias originally was to be played as an adult, albeit a mentally handicapped one; Ken Jennings was 31 on opening night, Neil Patrick Harris was 27, etc. The movie is the only version of the story in which Tobias is an actual child; Ed Sanders being 14 in the movie
тут
...don't ever tell anybody anything. if you do, you start missing everybody... (c) jerome david salinger
... варчилось... хлив'язкі тхурки... (с) тетяна тарабукіна aka lewis carroll
боХтоЖ,уКогоВсеВпорядку,/неЛюбитьЯгіднуПомадку!..(с) віктор морозов aka roald dahl

Uksus

• Глобальный мудератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • It's gonna be OK
    • Просмотр профиля
« Ответ #65 : 18 Февраля 2012, 22:39:38 »

"На хвилі" подивився ще один м’юзікл, принаймні, автором сценарію якого був Бартон. «The Nightmare Before Christmas», за 15 років до "Демон-перукаря", за 3 роки до "Марсу-що-атакує!" але по-своєму оригінальний і неповторний. Взагалі, в мене склалось чітке враження, що Бартон кожною роботою намагається здивувати глядача якось по-новому. Правда, не знаю, як це стосується "Аліси", але хвіґ із нею, рахуймо, що її просто не було. Чим дивує нас Бартон на сей раз? — Абсурдністю фабули + прикольними правдоподібними й неймовірно харизматичними персонажами (не рахуючи Sally, але що робити, повинна ж була love story бути виправданою) + божевільною атмосферою. Jack Skellington, головний герой мультику, з типово гамлетівськими монологами у інтерпретації Леся. Височенний кістяк, який вирішив стати Сантою. Чорний гумор у всі поля. Прекрасні монстри, які й є монстрами. Тільки тепер зрозумів, який fail т.з. "Корпорація монстрів" поряд із цим мультом. Бо монстр є монстром. Так, якщо він — мішок, набитий червами, то він буде бридким і зажерливим, якщо він — божевільний вчений, буде бажати контролю й творити, якщо він — височенний кістяк, "король жаху" то буде ходити й сумувати, шукати чогось нового якщо мова йде про дітей молодшого шкільного віку... ну, вони будуть поводитись просто як діти молодшого шкільного віку і якщо хтось спитає "а де тут монстри в останньому прикладі?" я пораджу цьому комусь просто знайти десь дітей молодшого шкільного віку and may his soul rest in peace :rip: Санта теж порадував (увесь фільм чекав і боявся, але "пронесло"): його мало показують, але це — не тупориле втілення боброти й пазітіффа.
Музика тут сподобалась менше, аніж в "Демоні-перукарі", але теж атмосферна, да.
Зате анімація — прекрасна, так би мовити "завершальний штрих". Кожен герой має свій унікальний "пахадняк" (це до харизматичності), прекрасні кольори у кожного з (трьох описаних) світів (правда, Світ Людей не сильно відрізняється від Світу Різдва, але це ж мабуть тому, що в Світі Людей різдво всьо-таки), але Світ Гелуїну поза всяким сумнівом рулить.

Отже, вдоволений, як слон :yes:

cat_soup

• Модератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • varenyam
    • Просмотр профиля
« Ответ #66 : 18 Февраля 2012, 22:46:03 »

«The Nightmare Before Christmas»
В оригинале смотрели?

Я об этом, собственно, к чему спрашиваю... тут одна из тех редких ситуаций, когда перевод (т.е. русский дубляж) куда охуительней оригинала.
Алексей Кортнев — Джек Скеллингтон
Тутта Ларсен — Салли
Гарик Сукачёв — Доктор Финкельштейн
Братья Самойловы — Мэр (весёлое лицо — Глеб Самойлов, грустное лицо — Вадим Самойлов)
Светлана Сурганова — Ведьма
Чача Иванов — Волк-оборотень
Макс Покровский — Клоун
Николай Фоменко — Бугимэн
Эдмунд Шклярский — Вампиры
Александр Кутиков — Шито
Андрей Макаревич — Крыто
Евгений Маргулис — Корыто
Сергей Мазаев — Санта-Клаус

Тексты песен шикарны и полны пасхалок в виде самоцитирования
« Последнее редактирование: 18 Февраля 2012, 23:00:50 от cat_soup »

Uksus

• Глобальный мудератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • It's gonna be OK
    • Просмотр профиля
« Ответ #67 : 02 Апреля 2012, 23:39:53 »

The Big Fish (2003)

Іееееееееех. Не знаю, чо писати. Я подивився ще один хороший фільм. Ще на крок ближче до того, аби повірити, що Тімоті Бартон помер після того, як зробив "Демона-перукаря" і замість нього цей увесь кал робить хтось інший. Ну направду. Фільм "The Big Fish" настільки прикольний, настільки довершений і повний сам собою, що писати щось про нього, щось зверху, збоку, тлумачити... не хочеться.
Єдине: на мій погляд, це чи не найбільш архетипічний фільм Бартона. Образи зі сну: Вода, Риба, Дерева, Павуки, Цирк, Відьма, Болото як ніде в інших фільмах переплітаються народжуючи чи то реальну реальність, чи вигадану.
Й немає ж різниці, йоптіль дрин!
І, да, Бартону не тра Депп, щоби робити Кіно. Але, мабуть, йому про це ніхто не сказав.
« Последнее редактирование: 02 Апреля 2012, 23:41:58 от Uksus »

cat_soup

• Модератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • varenyam
    • Просмотр профиля
« Ответ #68 : 06 Апреля 2012, 19:22:56 »

Из интервью о "Мрачных тенях":

В ответ на прочие волнения поклонников сериала Бёртон пожимает плечами: "Я всегда славился своей безвкусицей. Надеюсь, мы расстроим не слишком многих."

источник

cat_soup

• Модератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • varenyam
    • Просмотр профиля
« Ответ #69 : 13 Мая 2012, 17:54:49 »

Uksus

• Глобальный мудератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • It's gonna be OK
    • Просмотр профиля
« Ответ #70 : 29 Мая 2012, 19:35:52 »

"Похмурі тіні"

Якось так сталось, що таки подивився цей фільм. Нууу... Головна штука: ні в якому разі не судити фільм по трейлеру чи жанровому найменуванню "сімейна комедія". Штука є "сімейним" фільмом рівно на стільки, на скільки, скажімо, фільм "Кордон" (де підлітки заїжджають десь на кордоні в якийсь готель, і там стикаються із татусем, його дочками [та їх] виблядками, налаштованими на достатньо... плотоядний лад). Себто, фільм про сім’ю (в цьому трейлер не бреше). "Комедія"... Ну, 3,14 чорні-пречорні жарти там є, хоча народ в залі похихикував протягом усього фільму. Що цікаво, у фільмі є Хелена Бонем-Картер, у фільмі є Джонні Депп, але в мене особисто не склалось враження, що їх персонажі виокремлюються з ряду інших. Хоча Депп і грає головну роль... якась вона така умовна певною мірою. Хоча Бонем-Картер і прикольна, але якісь абсолютно епізодичні хіппі чи п’яничка-водій не менш прикольні. Взагалі, не знаю, чому, мені найдужче запам’яталась Відьма. Кльово зіграно, цікаво.
Ну, ясно, механіка малозрозуміла й крива. Алсо фонтанчики крові й нормально так похабщини детектид.
Загалом, чекав гіршого :D

Страница сгенерирована за 0.411 секунд. Запросов: 57.