Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Аниме-КПИ не позволяет пропить глобус.

Автор Тема: The Wings of Honneamise  (Прочитано 1334 раз)

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
The Wings of Honneamise
« : 02 Января 2010, 17:49:14 »

Хочу поділитись враженнями від цього аніме.
Перше, що хочеться відзначити. Коли я дивився це аніме, то у мене виникли певні сумніви щодо дати виходу цього твору - я подумав, що щось наплутав, і вийшло воно, мабуть, зовсім нещодавно - промальовка як техніки, так і персонажів і пейзажів абсолютно нічим не поступалась аніме останніх років, під час деяких з епізодів у мене навіть виникала асоціація із останнім Євангеліоном (фільмом). А коли я побачив, що аніме 1987, я був просто приголомшений - настільки якісна графіка у ті часи... Це просто диво.
Досить підходить духу аніме і головний мотив, і хоча сказати щось надзвичайне про музичний супровід я не можу, але особисто мені він сподобався. Утім, окрім основної мелодії, музики я звідти щось якось не пригадую - читав я, що якщо музику не чути, значить, гарно попрацював композитор. Може, й так.
Твір змішує у собі декілька складових: певна доля комедії, гумору, яка із переважаючих позицій на початку переходить майже на ні під кінець, трохи серйозних, патріотичних, пафосних сцен, зображення розвитку персонажа, зміни його поглядів, системи моральних цінностей, орієнтирів і перетворення із оболтуса на національного героя. Не останню роль у цьому зіграла його дівчина, трохи дивакувата, але тим цікавіша.
Власне, у загальних словах, не вдаючись у подробиці, можна розповісти іще хіба що про те, що не останнє місце серед питань, які розкриваються у цьому творі, посідають політика, лицемірство правителів, а також проблема морального вибору, соціальне питання.
Власне про сюжет: Японія готується запустити в космос першу людину, і ми маємо дізнатись, чи вдасться Військово-космічним силам здійснити свій задум, незважаючи на скорочення персоналу, непрофесійність і байдуже відношення потенційних пілотів, кілька смертей деяких з них і підступні плани та заміри політиків та внутрішні і зовнішні проблеми в країні.
Загалом, аніме мені сподобалось: є доля драми, є доля гумору, є доля пафосу, є любовна історія (досить своєрідна, між іншим), і відчувається у цьому аніме певна атмосфера, воно, все ж таки, не залишає байдужим.

Страница сгенерирована за 0.117 секунд. Запросов: 33.