Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Первое правило Аниме-КПИ — никому не говорить про Аниме-КПИ.

Автор Тема: Death Note  (Прочитано 6101 раз)

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
Death Note
« Ответ #15 : 17 Мая 2008, 21:45:14 »

Але якщо такий варіант не влаштовує - тоді відкинемо його
Кроме предложение смотреть последнюю серию
Добре, я ж не наполягаю. Мабуть, ви таки маєте рацію. Тепер ми і зовсім досягли консенсусу

John Smith

• Shirumaru
  • Постоялец
  • Оффлайн Оффлайн
  • hmph...
    • Просмотр профиля
Death Note
« Ответ #16 : 29 Мая 2008, 05:00:45 »

Давно хотів висловитися з приводу цього серіалу. Дивиться на ура і досить цікавий, хоча як і всі речі де головний герой - мудак і історія розказується від його імені (а відповідно, підсвідомо викликається до нього співчуття), викликає у мене декотру відразу. Моє ІМхО, "геніальність" Лайта сильно перебільшена - в багатьох місцях "перемоги його інтелекту" сильно натягнуті сценаристами і висять на соплях. З моєї точки зору, "соображалка" у Еля на порядок краще працює, от тільки він з біса не рішучий, як і японська поліція. Наші "мєнти" швидко б з того красавчєга правду вибили, не возячись з камерами дома та іншою фігнею. Ель програв тому, що хотів "чистої перемоги", що в принципі, неможливо, якщо противник діє "брудними" методами. Зі смертю Еля, серіал порядком спопсовується.
  "Альтернативний ендінг", ІМхО, сакс - на мою думку, Лайт мав би померти від якоїсь тупої випадковості, так як в реальному світі (на відміну від зображеного в аніме), далеко не все піддається розрахункам. Хоча з іншого боку, практично десь так воно і вийшло, тому оригінальний ендінг можна вважати прийнятним...

PS А за Наомі, я б його повільно через м'ясорубку пропустив...
Bankai! Daiguren Hyōrinmaru!

587

• * 23 *
  • Онлайн Онлайн
  • All your base are belong to us
    • Мой статус
    • Иконка твиттора
    • Просмотр профиля
    • Triskaidekaphilia
Death Note
« Ответ #17 : 10 Июня 2008, 02:30:15 »

=*=
Вчера на широко известном в узких кругах ресурсе Кино-Говно.ком появилась следующая новость:

На этой неделе сайт ShockTillYouDrop поведал миру любопытную и, наверное, всё же замечательную новость — студия Vertigo Entertainment («Проклятие», «Тёмная вода», «Отступники», «Глаз») усадила кинописак Власа и Чарльза Парлапанидесов за сценарий ремейка знаменитой японской «Тетради смерти» (Death Note). На этом новость заканчивается и начинаются сплошные домыслы.
=*=

Новость полностью: http://kino-govno.com/comments.php?id=18554 (via)

Интересно, что получится, хех. Впрочем, я ещё и японские полнометражки всё никак не отсмотрю.
    nw: Watchmen, Silicon Valley S06, Duck Tales, Lemony Snicket, Star Trek TNG, Happy S02, “Love, Death & Robots”
  • nr: Макс Фрай «Энциклопедия мифов»
  • ng: BG:EE, PUBG Lite, Overwatch, EVE Online, Pokemon Go, Go/Baduk
Не согласен — возражай.
Возражаешь — предлагай.
Предлагаешь — делай!

sanchousf

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
Death Note
« Ответ #18 : 04 Июля 2008, 17:50:59 »

До моменту появи другого Кіри мульт класний а потім не дуже. Особливо з їхньою мега базою загнались, помоєму це занадто.
PS: але я його всетаки, заразу, додивлюсь  :wallbash:

Gorf

• Постоялец
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
Death Note
« Ответ #19 : 04 Июля 2008, 19:29:51 »

Не знаю, чи варто спорити хто геніальніший. Писав то мангу не геній (може він і творчий геній, але я сумніваюсь у цьому). Герої автора ж не можуть робити щось розумніше за самого автора  ;).
Спочатку мене спокусило те, що і Лайт і Ел показувались, як борці за справедливість любими методами (таке собі зле добро). Але із кожною серією автор відходив від цієї ідеї: Лайт ставав більш фанатичнішим, Ел - гуманнішим (може це здається дуже красивим для шанувальників Бліча і т.п., але як по мені то це занадто банально). Якби він реалізував цю задумку аніме/манга получилась би дійсно геніальною. А так вийшло "просте" чудове аніме.
І альтернативний кінець вже цікавий тим, що він може породити продовження, можливо навіть ще цікавіше.

Otomi

• Пользователь
  • **
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
Death Note
« Ответ #20 : 23 Сентября 2008, 00:21:22 »

говорят, сделали Симсов "тетрадистых".

по поводу прикреплённых файлов: мож, все заядлые анимешники уже видели эти "картинки", но рискну...

[вложение удалено пользователем]
« Последнее редактирование: 23 Сентября 2008, 00:22:57 от Otomi »

Credo

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
Death Note
« Ответ #21 : 23 Сентября 2008, 01:05:54 »

А где можно скачать все фильмы и глянуть?

это единственное, что понравилось с аниме.
[team-jampo.com.ua]

Pass

• [Anime-KPI]
  • Оффлайн Оффлайн
  • Абсолют. Чёрненький.
    • Просмотр профиля
Death Note
« Ответ #22 : 18 Апреля 2009, 10:52:52 »

эвоLюция (:

сдёрто с няшорга

Moritron

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
Death Note
« Ответ #23 : 18 Апреля 2009, 15:31:56 »

Оки, так и сделаю

Да, а еще посмотри последнюю серию Эльфен Лида. Или Евангелиона, хуле мелочиться. Из Бека можно вообще только ОСТы послушать, тоже время сэкономишь %)

Не занимайтесь кощунством! Что за бред, смотреть аниме пропуская 20 серий?

Мало того - они ж потом и "отзывы" пишут, "мнения" составляют.

P.S. Альтернативная концовка по ссылке замечательная. Хотя, имхо, делает из Лайта эдакого "супергероя". А ведь люди ломаются, и он - не исключение. Так что оригинал правдивее, даже если откинуть мораль. Кроме того, ошибку можно было прикрутить к любой серии - эдакая программер-фрэндли концовка %)
« Последнее редактирование: 18 Апреля 2009, 15:53:17 от Moritron »
    nw: densetsu_no_yuusha_no_densetsu
  • ng: on Mac: HoMMV; on iOS: NOVA3, Ilusia; on Win: Redneck Rampage, GT Legends

Страница сгенерирована за 0.348 секунд. Запросов: 50.