Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Як тільки з'явиться дійсно упорота штука про Бога, Біблію, Тори, Аллаха, Коран, Будду, Сутри чи ще якусь подібну поєбєнь — вона обов'язково буде на Аніме-КПІ.

Автор Тема: Eureka Seven: Movie  (Прочитано 1977 раз)

Alex_Fox

• Адекватный Мудак
  • Модератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • Why do you hate gingers so?
    • Просмотр профиля
Eureka Seven: Movie
« : 18 Марта 2009, 23:13:00 »

На обзор общественности был выставлен трейлер полнометражки аниме Eureka Seven.
    nr: Ричард Докинз - "Бог как иллюзия"
"...you cann't take the sky from me..." © Joss Whedon, FireFly

The Maks

• Постоялец
  • Оффлайн Оффлайн
  • великолепный капитан
    • Просмотр профиля
    • МиК Портал
« Ответ #1 : 07 Мая 2009, 21:28:14 »

Что-то Bones взялись за римейки :)
Трейлер не особо впечатлил, но полнометражку все равно очень жду. Как минимум, интересно, какую часть такого длинного сериала они успеют показать и что изменят.

The Maks

• Постоялец
  • Оффлайн Оффлайн
  • великолепный капитан
    • Просмотр профиля
    • МиК Портал
« Ответ #2 : 15 Сентября 2009, 21:24:23 »

ИМХО, фильм - говно. Хотя, стоит отметить, очень, очень и очень красивое говно...
Но альтернативная версия истории по сравнению с оригиналом - фэ.

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
« Ответ #3 : 26 Сентября 2009, 02:25:09 »

А мені сподобалось, і враження залишились загалом позитивні. Хоча я і не був ніколи сторонником переробки і переосмислення оригінальних історій, але все ж якщо вже щось таке зняли - то було цікаво поглянути. І я не розчарувався, незважаючи на те, що переважна кілкість відгуків була негативною. Хоча, можливо, саме це і допомогло мені сприйняти твір відповідним чином, адже я вже зазадалегідь знав, чого від нього чекати, і не тішив себе марними надіями. Я одразу не намагався шукати відвертих паралелей із оригінальною історією, або, тим паче, намагатись зрозуміти події як її інтерпретацію, продовження або поглиблення. Тому що це було би в корні невірно. Адже цей фільм розглядає не тільки світ, його принципи та закони у дещо іншому світлі, але і персонажів не просто з іншої сторони, а як зовсім інших людей, з іншою історією, іншим характером, мотивами, почуттями. Герої з фільму і з серіалу мають дуже небагато спільного (а порою і зовсім нічого), і розкриваються з самого початку, геть по-новому.
Тим не менш, не можна назвати цей фільм самостійним твором, так як він нерозривно зв'язаний із серіалом і містить багато відсилань до нього, і сюжети у багатьох місцях перегукуються і доповнюються відомостями з першоджерела. Тобто, не бачивши серіалу, зрозуміти фільм у повній мірі не вдасться. Але інакше і бути не могло, адже в протилежному випадку використання всих тих самих персонажів було би абсолютно нічим не виправдано.
Але всі ці паралелі і схожості (як і відмінності) я помічав між іншим, не намагаючись спеціально відшукати прямий зв'язок. А розвиток подій з часом став досить захопливим, і, доповнюючись чудовою графікою, радував око і душу; правда, під кінець темп підупав. Аніме, звісно, не без недоліків - більш того, їх тут більш, ніж достатньо, але окремо хочу відмітити лише те, що мене особливо сильно з часом почало аноїти - це дурнувата мова Нірваша.
В подробиці вдаватись не буду - хто захоче, той подивиться, видам лише малесенький спойлер: нам покажуть, як Евріка могла би виглядати із довгим волоссям

Страница сгенерирована за 0.197 секунд. Запросов: 40.