Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Anime-KPI: I reject your reality and substitute my own!

Автор Тема: Tenkuu no Escaflowne / Видение Эскафлона / Vision of Escaflowne  (Прочитано 1835 раз)

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • сестра своей матери
    • FTP
    • Просмотр профиля

Переглянув я цей твір вже досить давно (майже рік тому), і ось лише тепер вирішив написати пару слівців про нього
Те, без чого це аніме було би зовсім, абсолютно іншим твором, і що покращює його одразу у кілька разів - це, звісно ж, музика талановитої і, я думаю, відомої тут більшості композитора Йоко Канно. Вона дуже славно попрацювала і вдало підібрала музику майже до кожного епізоду. Музичний супровід дуже гармонійно зливається із серіалом і задає потрібний настрій, посилює враження від картини і додає твору більше життя, є не менш важливим зображальним засобом, аніж власне картинка, створює неповторну атмосферу та змушує із головою поринутись у змальований світ і навіть повірити, що він цілком може існувати.
Знятий цей серіал був у 1996 році, і перше, що майже всім кидається у очі - це промальовка носів персонажів. Але через кілька серій до цього звикаєш, і тоді виявляється, що графіка на цілком гідному, як для того часу, рівні, і особливо прискіпуватись більш ні до чого. Фізика, конструкція мехів, концепція та устрій світу вельми добре пропрацьовані і видимих ляпів не мають. Сюжет дуже розмаїтий та захопливий і, крім основного дійства, має багато відступів в сторону і відірватись або не зацікавитись, як на мене, важко
Про сюжет (спойлери: чим далі, тим більше). У центрі подій опиняється молода і зовсім недосвічена японська школярка Хітомі Кандзакі. Вона веде просте життя, займається спортом, закохана у свого тренера, і її би ніщо не відрізняло від решти одноліток, якби не володіла даром передбачення, як і її бабуся, у чому їй допомагає її медальон. Але ось одного дня до її світу потрапляє принц, Ван Фанел, наслідник престолу одного королівства із іншої планети, із якої видно Місяць і Землю, і намагається побороти кровожерливу ящірку. І разом з ним вона випадково потрапляє до його світу. Там вона знайомиться із милою кішечкою із дуже дурним харктером, але відданим серцем, на ім'я Мерль, велетнем Балгусом і іншими. І саме в цей день на королівство раптово та підступно нападає невидимий ворог, який знищує майже все дотла, і Ван разом із Хітомі змушені тікати на незвичайному гамельфі - Ескафлоні. В бігах вони зустрічають Аллена Шезара, доблісного лицаря, якого Ван спочатку сприймає за розбійника. І тепер перед Ваном стохть непроста задача - розкрити і зупинити невидимого ворога і повернути собі королівство
Персонажі. Хітомі Кандзакі, як я вже говорив, ще зовсім молода і геть не бачила життя, через що її дії подекуди виявляються непослідовними та необдуманими, і керується вона скоріше веліннями свого серця. Яке, до речі, дуже непостійне.
Ван Сланзар де Фанел - маленький, але дуже хоробрий, відважний, рішучий та цілеспрямований, вправний у керуванні Ескафлоном та безкомпромісний. І супроводжувати його у непростому шляху буде Хітомі
Аллен Крузейд Шезар - "лицар без страху і докору", який добре знає манери і має, я б сказав, поміркований характер, тобто не робить чогось зопалу, на відміну від Вана. Але під цією маскою може ховатись щось більше
Мерль - не єдина напівкішка у цьому аніме. Наскільки я зрозумів, якщо їх приручити, то вони стануть вірними до кінця життя
Фолькен Лакур де Фанел - брат Вана. Слугує тим самим невидимими ворогам, але не тому, що він злий і підступний, все значно складніше
Діландау Альбато - один із кровожерливих та безумних поплічників Зайбаха, який, здається, не знає нічого, окрім ненависті і бажання помсти
Міллерна Сара Астон - третя принцеса Астрії - змушена скоро вийти заміж за нелюбимого чоловіка, при тому що у її серці живе інше кохання. Хітомі намагалась змінити її долю, але, як відомо, доля не полюбляє, коли із нею жартують
І є ще багато інших персонажів, але я не бачу особливого сенсу всіх перераховувати. Хочу лише додати, що мені аніме сподобалось дуже сильно, і, сподіваюсь, не мені одному
« Последнее редактирование: 15 Апреля 2011, 01:09:05 от Сергійко »

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • сестра своей матери
    • FTP
    • Просмотр профиля
Escaflowne: A Girl in Gaea / Escaflowne - The Movie
« Ответ #1 : 15 Апреля 2011, 01:10:49 »

Оце тільки нещодавно подивився фільм. Бачив свого часу негативні відгуки і претензії на кшталт "навіщо узагалі було знімати рімейк" й тому чекав від фільму гіршого. І дарма: так, повнометражна версія відрізняється від серіалу, і дуже сильно, але чому це має бути недоліком: фільм створює іншу атмосферу, розповідає, по суті, нову історію і в той же час, як і раніше, радує нас польотом фантазії авторів і чудовими ОСТами. В мене фільм залишив приємні враження. Відмічу ще якісну графіку і дещо покращену достопам'ятну мальовку носів
« Последнее редактирование: 15 Апреля 2011, 01:14:46 от Сергійко »

Страница сгенерирована за 0.176 секунд. Запросов: 35.