Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Аниме-КПИ — интроспективная идиосинкразия.

Автор Тема: Last Exile (со спойлерами)  (Прочитано 7751 раз)

Ilien

• Nya-Kawaii Anime-KPI Shoujo
  • Fanzine-team
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
Last Exile (со спойлерами)
« Ответ #45 : 15 Мая 2009, 13:12:21 »

но мне нравится не смотря на недочёты
недочетов там нет, и ваши якобы "недочеты" являются недостаточными аргуметами

в сюжете явно просматривается плавное преподнесение информации к размышлению, в каждой серии своя порция, вообще сложно сразу подать все устройство мира, от такого наоборот все может спутаться и оказаться неправильно понятым.

ну и что что персонажы движимы своими эмоциями? что в этом плохого? где тут недочет? или все должны быть как Аянами Рей? такие себе логичные "роботы". Люди - это прежде всего эмоции, вернее это набор внутренних желаний, к которым человек, если не видит препятствий, будет ити напролом

И вообще, хватит оценивать аниме по принципу "я не понял, значит это г..", всем кто имеет возражения, см. подпись.
Критиковать - значит объяснять автору, что он делает не так, как делал бы критик, если бы умел.

Alex_Fox

• Адекватный Мудак
  • Модератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • Why do you hate gingers so?
    • Просмотр профиля
« Ответ #46 : 15 Мая 2009, 14:27:52 »

Отвечать начну с пункта 4., т.к. именно там и порылась собака. Если не было заметно в предыдущем посте - повторюсь: данная атмосфера "паропанка" меня не впечатлила совсем + я испытываю предубеждение к "самолётикам" в играх и анимешках, видимо абсолютно не воспринимаю их эстетику. .Т.е. я - не целевая аудитория, главные фишки произведения мне не доставляют, поэтому я сосредотачиваюсь на мелочах.
Вот с этого и стоило начинать, теперь все стало предельно ясно. Без главных фишек Изгнанника можно считать унылым чуть менее чем полностью, поскольку наличие сумбурности и некоторых провисаний сюжета не добавляют плюсов сериалу. Last Exile, в первую очередь, хорош своими плюшками на любителя. И заберите от него подальше "Дюну", я вас прошу. На счет нихрена непонятной глобальностью - она и не нужна там, по большому счету. Как не важно было кто генсек Советов в FMP или кто премьер-министр Японии в RM. Кто есть кто вцелом ясно, остальные тонкости показаны в необходимых количествах.

Alex_Fox, умиляют Ваши потуги вывернуться Строит глазки. Вместо того, чтобы годно признать, "да, и то, и то и то правильно, но мне нравится не смотря на недочёты", Вы в поте лица начинаете кидаться говном в другие сериалы. Вы ещё "Лейн" вспомните, и проведите аналогию, право дело. И да, "ФМП" -- комедия, там лулзы смешные, а остальное пофигу. И "Планетс" я вобще не смотрел и потому "не в теме", и пофигу что там не так, если "не так" и есть, я бы так и написал/сказал про этот сериал, посмотри я его.
Ой, только не лечите, коллега. Я спокойно (даже отчасти смиренно) признаю недоработки ГОНЗО (да, вот эти ребята (с) ), но с таким же спокойствием указываю на их (недочеты) вторичность. Выпадки в сторону FMP и RM были не для "опускания" этих произведений (тем более что FMP  мне понравился, а RM более чем понравился). Я наглядно показал как можно запинать любой сериал с педантичным подходом к разбору на мелкие составляющие. И да, FMP это не исключительно Фумоффу.

Last Exile хорош своими графикой и рисовккой, опенингом и эндингом, атмосферой стимпанка, некоторыми героями, наивностью и детской непосредственностью. И да, там есть тех драма.

Вы ещё "Лейн" вспомните, и проведите аналогию, право дело.
Оставьте бедную деффочку в покое.
    nr: Ричард Докинз - "Бог как иллюзия"
"...you cann't take the sky from me..." © Joss Whedon, FireFly

Uksus

• Глобальный мудератор
  • Оффлайн Оффлайн
  • It's gonna be OK
    • Просмотр профиля
« Ответ #47 : 24 Мая 2009, 17:59:38 »

Находимся счас на 16 серии САБЖа. Не могу сказать, чтобы полёт проходил нормально. В первую очередь конечно погодные условия или что-то такое никак не дают разобраться с сюжетом и тем, что же на самом деле происходит и почему (герои часто и густо "пиздять таке щось, що не просцяти і за цілий місяць"). Видимо, не время ещё. Также на локаторе зафиксированно явление, преобразование и объединение разрознённых соплей в один жёсткий комок. При этом от комка всё явственнее разносится "аромат" юрийно-яойной гаремки так, что скоро дышать нечем будет. Единственное, что вызывает позитив, нормальное кровопролитие, которое, слава Ктулху, началось пару серий назад и обещает не прекращаться до конца, прерываемое, правда, неправославными флэшбеками и оттесняемое уже упомянутыми соплями. Интриги также выглядят убого чуть более, чем полностью, видно, что они "вних геть не шарят"(с)тень.
Тут подсказывают, что интриги с соплями начинают нравиться, с чем я пока не согласен.
Мог бы ещё перечислить, что мне до сих пор не понятно, и что выглядит неубедительным, надуманным и т.д., и т.п. (из зала интересуются, где козаки на сигнальных вежах, що чатують границы Империи, и подпалюють дижкы зо смолою, щоб выдно було, як пруть татары, это по поводу "внезапного" нападения на столицу в 16-й серии), но "эцтеты" скажут снова, что это всё "придирки", мы здеся "не прохавали атмосферу стимпанка" и "нам не доставляют самолётики", потому мы задаёмся такими низменными и по сути второстепенными вопросами.
Послано: 20 Май 2009, 03:25:01
Итак, САБЖ досмотрен. Сразу замечу, что то, что было непонятно, непонятным и осталось. И даже больше того, развязка, "дающая ответы на вопросы" этих самых вопросов ещё добавила. В целом, чем действительно радуют последние серии, так это изменением динамики сюжета. Я вижу движение сюжета сериала приблизительно так: идёт такой себе неадекватный совершенно чувачок, идёт, значит, спотыкается, иногда останавливается и начинает вещать в пространство или же втыкать; при этом его волнуют какие-то странные вопросы из ниоткуда и ни о чём; но тут под конец его пути оттудова же, из ниоткуда, чувачка осеняет и он перестаёт задумываться над вопросами ибо думает, что знает на них ответы, и более агрессивно и прочувствованно направляется вперёд, но уже бегом, не смотря на спотыкания, так же выкрикивая в пустоту ещё более эмоциональные фразы, плача и смеясь над чем-то очень драматичным, но понятным лишь Космосу. Ещё досмотрев до конца я, кажись, понял, что вкладывается в понятие "стимпанк", во всяком случае, понял, почему САБЖ сравнивают с "Триганом". Моё личное мнение, что сравнение такое не в пользу "Изгнанника", но это уже эцтецтвование. И ежели совсем начать фантазировать и проводить нелепые аналогии, можно сказать, что по общеглобальному мировому положению дел САБЖ -- это что-то около "Тригана", правда, нихера не пояснили про причины создавшейся ситуации, не ответили ни на одно "почему" и где нету зачётного и харизматичного ГГ, да и злодеи реально на порядок скучнее...
Всё, можно  кидаться в меня камнями

ЗЫ 2Ilien(и прочим "понявшим"): если лично ты (вы) прохавала(и) всю суть САБЖа и имеешь(те) своим пояснениям неопровержимые доказательства, просим, просим :photo:
« Последнее редактирование: 24 Мая 2009, 18:12:41 от Uksus »
"pluralitas non est ponenda sine necessitate". Occam's razor
..и динозааАААааВрррррррррРРРР!!!

Ilien

• Nya-Kawaii Anime-KPI Shoujo
  • Fanzine-team
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
« Ответ #48 : 25 Мая 2009, 09:44:11 »

во всяком случае, понял, почему САБЖ сравнивают с "Триганом". Моё личное мнение, что сравнение такое не в пользу "Изгнанника"
вообще сравнивать тут не совсем корректно, это таки разные жанры.

если лично ты (вы) прохавала(и) всю суть САБЖа и имеешь(те) своим пояснениям неопровержимые доказательства, просим, просим
не вижу смысла стучать в закрытую дверь ;) или тебя вдруг осенит? как например с "кавайным Аллукардом"... :)
Критиковать - значит объяснять автору, что он делает не так, как делал бы критик, если бы умел.

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
Last Exile: Gin'yoku no Fam (со спойлерами)
« Ответ #49 : 30 Сентября 2012, 03:00:30 »

Скажу, по-перше, що мене не можна назвати фанатом Last Exile. Скажу також, що я так і не дійшов єдиної думки, як ставитись до цього серіалу: як до неповторного шедевру чи переоціненої муті, навіть після другого перегляду. В першу чергу мене вразили світ, атмосфера серіалу. Не скажу, що я мріяв про продовження абощо, але раз зняли, то, звісно, не подивитись його не можу, хоча мені не зрозуміло, як до нього ставитись: як до канонічного продовження, чи безбожного святотатства? І чого слід чекати? Можливо, я зрозумію це після перегляду. Або ні.
Про назву: із запропонованих фансаберами варіантів мені більше всього імпонує "Изгнанник: Среброкрылая Фам". По-перше, "Изгнанник" - єдино правильний переклад, тай як він офіційний. З приводу назви сезону, то "Среброкрылая Фам" звучить краще за "Фам Серебряное Крыло" і тим паче "Серебряные Крылья Фам". Втім, я не впенений з приводу дослівності перекладу або повноти передачі ідеї, закладеної в назву.
Посерійні враження. Обережно, сповнені спойлерів трохи більше, аніж повністю
-1-
Перша серія доволі непогана. Діо, котрий зник на досить мінорній ноті, виявляється, живий-здоровий. Звісно, після того, як герой наче як загинув, аби досягти драматичного ефекту, а потім автори чудесно його воскрешають, зрозумівши, що без цього персонажа їм не обійтись або просто щоби потішити публіку - це знущання над глядачем і фейловий, притягнутий за вуха сюжетний хід, але біс із ним, в кінці кінців, не вперше ж (пригадайте Морана).
Недовго тягнучи кота за хвіст, одразу бачимо ефектну батальну сцену, спочатку поменше, а потім побільше. Ваншіпи безстрашно кидаються у гущу битви, вдало оминаючи усі небезпеки. Жізель, Фам - вони якось пов'язані із головними персонажами із першого сезону? Історія захоплює і обіцяє бути дуже цікавою.
-2-
Сюжет все так само динамічний. Веспа демонструє дива вищого пілотажу і удачливості. Кораблі федерації в кінці, очевидно, уціліли, значить, і принцеса також? Активація ключа не призводить же до смерті.
Опенінг був пізнім настільки, що став едінгом.
-3-
Після батальної сцени на початку темп потроху почав спадати, і увага переключилась головним чином на повсякдення і переживання персонажів. Також стає зрозуміло, що Туран скоро захоплять повністю, якщо не станеться нічого екстраординарного: не з'явиться "Сільвіус", приміром.
-4-
Серія полювання на "Сільвіус". Ніхто ж всерйоз не чекав, що "Сільвіус" отак просто візьмуть і захоплять? Діо пам'ятає і сумує за Люсіолою. Дивно, щоправда, що ніхто із "Сільвіуса" і знаку не подав, що знає Діо. По 15 кораблів на двох - це ж не виключає допомогу решти братства? Та й не вони єдині бачили "Сільвіус", чи мається на увазі зсередини? І навіщо "Сільвіусу" 30 кораблів, де вони збираються брати стільки людей, аби формувати для них екіпажі?
-5-
Діо зустрічають як старого знайомого. Фам краде перший корабель. Туран анексовано. Принцеса Мілія грається у королівство. Принцеса Ліліана жива.
Я, до речі, ось про що подумав: автори, вочевидь, вирішили, що три милі дівчини > дві милі дівчини і хлопець (у якості головних персонажів).
До речі, Тетяна, Алістія, Сесіль непогано збереглись за, скільки, десять років? Софія ж, наскільки пригадую, покинула екіпаж, щоби зайняти трон імператриці
Музика в кінці страшенно нагадує мелодію з першого сезону. Якщо це не та сама композиція, то дуже схожа
-6-
федерація, до речі, вельми кровожерлива стала
А старша принцеса Ліліана - не може ж вона бути Альвіс із першого сезону?
Яшбал міг би запас і побільше здобути перед останнім колом, за 200 кілометрів-то. Тоді ніяких подібних несподіванок в принципі не могло би статись
Ця гонка - певний такий собі аналог Восьмигодинної гонки. До речі, ставки робили і в першому сезоні, але на гонках, не пов'язаних із ваншіпами.
-7-
Неочікувана і напружена батальна сцена із явно нерівним співвідношенням сил. Я якраз думав про те, що федерація якось надто недбало ставиться до того, що в неї легко і невимушено крадуть кораблі, але, виявляється, воєнні теж не повні ідіоти і безкарним подібне свавілля не залишать.
Тривожно трохи за "Сільвіус", чи впорається він? Цього разу це не Гільдія і ніхто не відступить, якщо не вкладуться у відведений час.
-8-
"Экстерный запуск" - was ist das? Не знаю, кого жаліти більше - сейю чи російськомовних глядачів... Гракіс, значить - такий собі аналог ізольованої Росії, або, судячи із рівня розвитку у порівнянні з іншими країнами, радше Союзу. Цікаво, чи має до Гракісу яексь відношення Тетяна?
Ще одна епічна битва. Зараз розумію, що я вже давно шукав що-небудь подібне.
Конфлікт, що вже певний час назрівав між Жізель і Фан, доходить апогею. Це, до речі, тема не нова, в першому сезоні теж були непорозуміння між пілотами і навігаторами; поради Алістія давала не просто так
Едінг теж був не звичайний - цього разу на ламаній англійській (коли вже сейю навчаться без акценту говорити, ну хоча би на англійській? Японці хоч самі розуміють, наскільки їхній engrish паршивий? Хоча, мабуть, через брак практики - ні)
-9-
Ця серія була головним чином присвячена переосмисленню Фам і Жізель їхніх відносин. Жізель так подумала трохи і передумала ображатись, і все знову стало на свої місця. Ще ремонтували збитий флагман (до речі... чому подібний спосіб зупиняти човни не використовують регулярні війська? Вельми ефективно), грали у хокей і святкували день народження - улюблене свято Діо, як відомо
-9.5(10)-
Рекап, що тут ще додати. Батя не в курсі, що в світі коїться, треба його просвітити.
Втім, перегляд пройшов не дарма, звернув увагу на пару деталей, які перед цим прогледів. Зокрема, трохи зрозуміліше стало, чому в таку депресію впала Жізель
-10(11)-
Альвіс подорослішала, Урбанус повертається, і ще - зненацька - чиста російська (ім'я Євгенія Давидюк натякає, де тут собака зарита)
Досить... жорстока серія. Принцесі (тепер вже королеві) Ліліані чи то промили мізки, чи (що більш імовірно) для блага народу вона вирішила уникнути війни і здатись на милість переможця. Людей Сільвіуса методично і невідворотно вирізають... А я думав, що на ваншіпах найнебезпечніша служба. Екіпаж хоч поповнюється якось? Зарізали щонайменше п'ятнадцятьох, а скоріш за все навіть більше.
Іще мені цікаво, скільки часу зайняв ремонт "Сільвіуса"? І Анатоль і Дізіт, вони що, з іншої планети прилетіли? Ну нехай
З'являється наша стара добра знайома, та сама маленька Альвіс із першого сезону, але вже трохи подорослішала і підрóсла
-11(12)-
Передісторія. Світ, мотиви і образи багатьох персонажів розкриваються краще.
Фам і принцеса Мілія зустрічаються не вперше. Ясно було, що августа Фарахназ не могла померти природньою смертю у такому молодому віці, тож це мала бути або хвороба, або нещасний випадок, або те, що, власне, і сталось. Терористам не слід було забувати про нащадка, августу Сару. Іще стає зрозуміло, чому у нащадка із Гільдії на початку опенінга закривавлені руки. Опенінг, до речі, узагалі в достатній мірі спойлерний, якщо його уважно вивчити
Фам, Жізель і принцеса (хоча, вже більше не принцеса) Мілія в порядку (а переслідувачів із федерації що. збили?), але мене більше бентежить що ж там із "Сільвіусом"?
-12(13)-
Діо якось вибрався із "Сільвіуса".
Тундра... Дурний наївний російський друг... подруга. Діана, до речі, вірно відмітила, що, незважаючи на сліпу переконаність Фан у те, що Велика гонка об'єднує і зупиняє війни - терористів це не зупинило
Паршиво у Гракіса поставлена розвідка, до їхнього кордону три флоти наближаються, а вони і вухом не поведуть.
13(14)-
Гаразд, Гракіс помітив наближення ворогу, але розвідка все одно так собі, тому що пастку не розгледіли. Якось я трохи більшого чекав від оборони Гракіса. Якщо він паде, то федерацію, мабуть, вже ніхто не зупинить. Написи могли б і російською зробити, чи писемність усюди одна?
Честь бути авангардом, ага. Честь бути стертим з лиця землі і позбавити федерацію зайвої головної болі у вигляді небезпечної воєнної міці і потенційних національно-визвольних рухів.
Августа Сара ще занадто мала, їй мізки запудрили і вона думає, що все це - заради благого діла. Королева Ліліана, думаю, теж вчиняє помилково. От що би федерація зараз змогла протистваити Гракісу? З іншого боку, без королеви Ліліани Люскініа, цілком можливо, і не став би нападати на Гракіс. Ось чому її руки в опенінгу теж проливають кров.
Ще нас чекає зіткнення двох Екзайлів
-14(15)-
"Почему здесь военные из федерации?" - а ви дозор виставили? І якщо Васант так легко знайшла жриць, що заважало зробити це федерації? Чи там вирішили, що добивати уцілілих нема потреби?
Думаю, федерація при бажанні могла би і живого місця не лишити від піратів, тож це можна назвати останнім китайським попередженням.
Принцеса (все ще?) Мілія загалом розмірковує досить здраво і кмітливо, коли справа стосується політики.
"Аншар" лишився у піратів? Доки ремонтували "Сільвіус", то мало би бути досить часу, аби передати його Турану.
Не впевнений, чи Люскініа так і замислював, чи це й справді козні останньої із Кейос - Васант, але задум хороший: звалити всю вину на прем'єра, а августу і решту федерації обілити
-15(16)-
Перший варіант виявився вірним (справді, чому би інакше Люскініа уїхав тоді?), і дії королеви Ліліани, насправді, набувають трохи більше сенсу. Щоправда, навіщо було від самого початку починати цю війну? Наче до цього всі тільки тим і займались, що воювали? Може, федерація хоче допомагати захопленим народам, давати їм ресурси *сарказм*. Чи вони хочуть у захоплених народах насадити своє, "правильне" бачення миру? Королеві Ліліані слід би було над цим задуматись, ну хіба що їй байдуже на свій народ або вона не розуміє, що лозунг "одна планета, одна нація, один народ" не надто уживається із його (її народу себто) існуванням (приклад раніше захоплених народів це вже яскраво показав).
Якщо Люскініа прагне виставити себе винуватцем всіх бід, то не схоже, що він збирається програвати війну. Для чого тоді було повстання Васант: виявити всіх ворогів? І його методи, як вірно сказала Васант, суперечать ідеям августи Фарахназ, котра намагалась добитись миру і співіснування. Її трагічна загибель, вочевидь, переконала Лукеа у помилковості її поглядів.
До речі, в Legend of Galactic Heroes теж була пара адміралів, один носив синій плащ, інший - червоний і його флот вважався найшвидшим.
-15.5(17)-
Рекап першого сезону. Мені все-таки здається, що сперше Діо планували вбити (тим паче, його ж не було в епілозі в останній серії) і лише для другого сезону відродили і повернули до розуму.
Альвіс, як мені здається, мала би більш призвичаїтись до своєї нещасливої долі.
Клауса і Лаві як би показали, але майже нічого про них не розповіли. Живуть разом, як і раніше.
І... що сталося з "Сільваною", і звідки взявся "Сільвіус"?
-16(18)-
В LoGH ті два адмірали теж одного дня вступили у битву між собою.
В принципі, у Люскінії є Екзайл і, здається, не тільки він, тож втрата пари флотів для нього не велика біда.
Скільки вже цих піратів загинуло? І давненько нічого про "Сільвіус" не було чутно, думаю, скоро він має вийти на сцену, причому з першою роллю
-17(19)-
Я розумію, що "Сільвіус" - читерський корабель, але це ж треба було додуматись вистроїти усі човни в одній площині...
Жриці Гракісу не дурні: стріляють то по однім, то по іншим, ще й припиненню війни намагались завадити... Ми добре побачили, до чого може призвести брак злагодженості і порозуміння в рядах армії
Августі тут на вушко шепнули, що для закінчення війни досить парочки її автографів. А Люскінію хтось сповістив? "Війна скінчилась? Нє, не чув"
-18(20)-
Як це ущелину дощами не затоплює? До речі, навіть якщо нема припливів і відливів (хоча мають бути: навіть якщо місяці стоять на місці, то сонце має рухатись, так як є ж у них схід і захід, ніч і день...), вітри над Великим озером (яке досить... ем, велике) наче як присутні, то де ж хвилі? До речі, ущелина виявилась не така вже і глибока, ну принаймні не бездонна прірва яка.
Васант, виходить, все ж таки діяла за власною ініціативою, А Люскініа просто передбачив її дії, або навіть спровокував навмисне, пожертвувавши флотом Кейос.
Раха - це матір Фам?
А королева Ліліана... я розумію, що вона мислить глобально, але де ж праведний гнів за наругу над своїм народом? Якось несподівано бачити, що їй вдалось повністю закрити ненависть у серці і подолати свої емоції і почуття. Прізвисько Відьми вона заслужила, на краще чи на гірше (це було би). Я тут пригадав сцену із першої серії - Ліліана пам'ятає Люскінію ще з часів Великої гонки - хорошу його сторону. Мабуть, це також не в останню чергу допомогло їм знайти спільну мову. Мілія тільки почала розуміти Ліліану. Наскільки неминуча була її смерть? Думаю, як сказала Діана, доки живе ненависть - суперечки би не скінчились, і мир би не протягнувся довго у будь-якому разі, а так сюжет робить фінт вухами, передаючи ключ від Екзайла принцесі Мілії. Ну і перша вагома втрата серед головних персонажів, чи буде ще? По логіці речей Діану мають би стратити, чи то федерація, чи навіть Туран. Цікаво, у Гракісі трибунал уцілів?
До речі, всі занадто зациклились на питаннях порочності і безглуздості воєн; обмеженість ресурсів - ось що визначатиме майбутнє і щастя людства. Війни, по суті - лише спосіб відтягнути неуникне для одних народів на довше, ніж для інших. Королева Ліліана це розуміла.
-19(21)-
До мене тільки дійшло: це ж королева Ліліана на розп'ятті в опенінгу. А силует у полі на фоні позад Альвіс - скоріш за все Вінсент
...
Серіал досягає свого апогею. Недовгочасне перемир'я остаточно порушено, флоти федерації б'ються між собою, Васант і Аладуа гинуть, "Сільвіус" продовжують вирізати, Люскініа використовує августу як ключ до ще більш потужного Екзайлу і не вагається пустити його в дію... Чи це початок кінця? В принципі, у Альянсу теж є Екзайл або навіть два, але вони, по ідеї, не такі потужні
Які все-таки зручні і розтяжні ці поняття - честь, справедливість, правда і т.д. Як на диво влучно сказав адмірал Садрі: "Справедливість буде на боці переможця". Ось так.
Макіяж у Діо що, витатуйований?
Іще Фам усвідомлює нарешті всю наївність і утопічність своєї мрії (я не кажу, що вона стає від того менш прекрасною і світлою), а в кінці насолоджуємось помпезним едінгом
-20(22)-
І чого, питається, з самого початку було не вкрасти августу (не думаю, що для Люскінії це склало би проблему) і залякати всіх Гранд екзайлом? Так ні, він спочатку земель для федерації навоював, а вже тоді - "роззброюйтесь".
А піратів таки, як я дивлюсь, до чорта. Соруш, схоже, не тільки швидкий, але й везучий і не злопам'ятний
Гранд екзайл, по-моєму, не такий вже й страшний (може бо недобудований). Ще трішки підтягнути технологію і наростити чисельність або бодай не мати під боком пару флотів, що всіляко заважають - і можна сміливо йти на штурм.
Що ж, лишилась остання серія, де все має вирішитись.
-21(23)-
Якийсь тупуватий фінал, якщо чесно. І чого Люскініа добився, особливо своєю смертю, так само як і Садрі? (хоча останнього ще якось можна зрозуміти: гвардія гине але не здається, капітан покидає човен останнім і решта маячні) І чому це всі раптом дружно зажили в мирі, що такого радикального змінилось, що раніше їм не давало ужитись? Причин я зміг надумати три: або першопричиною була агресія федерації, або всі поки що навоювались і хочуть відпочити, тож нова війна неминуча, або ж всі як один засвоїли нарешті уроки війни, забули кровні образи і прислухались до здорового глузду, а допомогли їм у цьому Великі гонки
Якось у цих Великих гонках замало учасників і забагато знайомих облич. Претендентів на участь, по логіці, мало би бути до чорта, а інакше які ж вони в біса "Великі"? Чи від кожної країни по представнику чи щось у цьому роді?
Щось я вже забув, чому Клаус опинився в інвалідному візку – випав із ваншіпа, чи що? Тоді чому Діо не в інвалідному візку?

У когось, можливо, виникне резонне дивне питання, навіщо узагалі було все це графоманство? Таким було веління моєї лівої п'ятки. З таким аргументом важко дискутувати. Насправді, я вже давно подумував описати враження в подібному дусі, і якщо після перегляду Star Driver я був радше радий, що не став цього робити, то після Turn-A Gundam навпаки
« Последнее редактирование: 30 Сентября 2012, 14:07:49 от Сергійко »

Страница сгенерирована за 0.74 секунд. Запросов: 42.