Anime-KPI

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Аніме-КПІ: повага, розуміння, толерантність.

Автор Тема: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu 2  (Прочитано 6302 раз)

Tlia

• Тюша
  • [Anime-KPI]
  • Оффлайн Оффлайн
  • танцующая в темноте (ц)
    • Мой статус
    • Просмотр профиля
Suzumiya Haruhi no Yuuutsu 2
« : 22 Июля 2008, 16:35:58 »

Шаннар: Отделено от темы «Сузумия vs Коната» — http://anime-kpi.net/bbs/index.php/topic,63.0.html

у меня, собственно, вопрос: как там насчёт второго сезона Сузумии? вышел, нет?.. или они передумали?
« Последнее редактирование: 30 Декабря 2008, 17:12:50 от Шаннар »
Спать/Тюша - мой новый старый ОТП
FAAAAAAAABULOUS~
First message / Continue topic 

gef

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
Suzumiya Haruhi no Yuuutsu 2
« Ответ #30 : 14 Февраля 2010, 18:05:26 »

Прочитав 2-й том ренобе я был очень рад тому, что самые неудачные моменты не вошли в аниме. Посмотрев второй сезон, я очень расстроился – всё-таки вошли… Вместо предисловия.

Да, всё началось именно с ренобе. Первая книжка про Харухи Судзумию вышла аж в 2003 году. Завоевала какое-то там гран-при и привлекла внимание конторы Киото Анимейшн. Ренобе получилось отличным (читал 4+ тома на русском). Эдакая фантастическо-приключенческая школьная история, щедро сдобренная оригинальным авторским стилем подачи информации. Ага, этот прикол с разбросанными во времени событиями придумал дядя Танигава Нагару, а Киото использовала при создании первого сезона.
Имхо, для 2-го сезона выбраны самые неудачные и скучные истории из всей серии книг – эндлес 8 и съёмка фильма. Оцениваю этот шаг как фейл ещё на стадии начала работ. О чём же вы думали, киотовцы?
Но не спешите ставить жирный крест на произведении. Реализация самой истории очень даже хорошая. Характеры героев переданы точнее, больше внимания уделено мимике и диалогам. В бесконечной восьмёрке каждая серия заметно отличается от предыдущей. По сути дела, только сюжет один. Но сам факт повторения вгоняет в грусть-пичаль. Появляется тот самый Щамисен и в кадре чаще мелькает клыкастая Цуруя. Редизайн персонажей мне понравился, картинка отличная. Есть пара интересных моментов, но их слишком мало для того, что бы говорить о чём-то, или спорить. По большему счёту проделана грандиозная работа, один только вопрос, зачем?
Оценка 7.5/10. Смотреть можно.

ЗЫ: Кстати, ренобе до сих пор выходит. Этот факт навевает неутешительные мысли. Сольют.

Сергійко

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • дедушка своей внучки
    • FTP
    • Просмотр профиля
Suzumiya Haruhi no Yuuutsu
« Ответ #31 : 09 Июля 2011, 23:35:42 »

Перший сезон переглядав ще коли другого не було і у порядку виходу. Ще тоді знав що перегляну і в хронологічному, і раз вже зняли і другий сезон, то вирішив переглянути їх разом. Сюжет деяких серій навіть призабув і тому сприйняв їх наче майже вперше, і разом з тим звернув увагу на деякі дрібниці, яких не помітив саме через переплутаний порядок (хоча мені і здавалось тоді, що я, в принципі, все зрозумів).
Що ж до другого сезону, то я задоволений.
"Bamboo Leaf Rhapsody" – сподобалось, до того ж, стало зрозумілим, чому Харухі в першій серії питала у Кйона, чи вони раніше не зустрічались
"Endless Eight" – мені подібна ідея у будь-якій реалізації завжди була цікава. Можна розглядати це як альтернативу більш типовому для аніме розвитку арками. Чесно кажучи, я би іще 8 серій подивився, тому що мені набриднути не встигло – до того ж, всі серії насправді відрізнялись між собою і лише зовсім трохи були схожі. І ще я нарешті розібрав, як Мікуру промовляє "Закрита інформація".
"The Sigh of Haruhi Suzumiya" – вперше переглядаючи нульовий епізод, я подумав: "Мабуть, покажуть, як його знімали". Увесь серіал цього чекав і в кінці з подивом думаю: "Що, оце і все? А де ж зйомки фільму?" А ось вони де!
І загалом цей твір я сприйняв дещо по-іншому: мене чомусь раніше дратувало, що Кйон так мало висловлює Харухі своїх думок, причому – путніх, правильних. Тепер же я більше схиляюсь до думки, що він робив, скоріше, правильно, і що саме ця його розважливість і внутрішній багатий світ могли бути однією з основних рис, через які він виявився нехай і звичайним, але в той же час особливим і навіть незамінним. До того ж, в одній із серій він таки всерйоз став на заваді дивацтвам Харухі. Та і, нехай вона і не хоче зізнаватись собі у цьому, але для Харухі думка Кйона таки грає важливу роль. Крім того, я, здається, трохи краще зміг для себе збагнути, за що мені цей твір скоріше подобається, аніж ні: ну крім, зрозуміло, харизми Харухі,– це чудова робота сейю, передача емоцій і інтерес до ідей твору і того, як вони розкриті. Все це доповнюється яскравим і дещо заплутаним поданням, увагою до деталей і хорошим гумором, які не дають засумувати, і виконано все майстерно і зі знанням справи (адже ж, погодьтесь, завжди приємніше спостерігати результат праці професіоналів, а не любителів), і плюс едінг, повна версія якого не набридла мені і досі. До того ж, при першому перегляді я до твору відносився дещо скептично і упереджено, так як занадто популярні твори часто починають викликати в мене недовіру і підозру в тому, що славу вони здобули незаслужено. Втім, тепер фанів серіалу я розумію краще, хоча і не збираюсь до них поки долучатись
Цікаво, у третьому сезоні (який, сподіваюсь, знімуть?) теж будуть які-небудь навіжені "геніальні" збоченні режисерські ходи?
« Последнее редактирование: 09 Июля 2011, 23:47:29 от Сергійко »

Страница сгенерирована за 0.203 секунд. Запросов: 38.